Зима офіційно розпочалась️️ І ми розповідаємо про чотири важливі події грудня від Центру Шептицького УКУ: ️ Жінка в Ісламі: побут, політика, право. Разом з Roman Nazarenko поговоримо про те, як мусу

 • Дата
  21 Березня
  Місце
  Зима офіційно розпочалась️️
І ми розповідаємо про чотири важливі події грудня від Центру Шептицького УКУ:

️ Жінка в Ісламі: побут, політика, право. 
Разом з Roman Nazarenko поговоримо про те, як мусу  Зима офіційно розпочалась☃️❄️
  І ми розповідаємо про чотири важливі події грудня від Центру Шептицького УКУ:

  ✔️ Жінка в Ісламі: побут, політика, право.
  Разом з Roman Nazarenko поговоримо про те, як мусульмани насправді ставляться до жінок та що говорить Коран про статус і місце жінки у суспільстві.
  ✔️ Між наближенням і відстороненням.Як полюбити документальне кіно?
  Лук’ян Галкін – кінознавець, співзасновник онлайн-видання Moviegram, виконавчий продюсер UA:Культура приїде до Львова та розповість про Джошуа Оппенгаймера, Майкла Мура, Сергія Лозницю, Аскольда Курова, Ульріха Зайдля, Фредеріка Вайзмана та їхні фільми.
  ✔️ Зима завжди приходить. Політика та економіка у “Грі престолів”.
  Хто найбільший популіст Вестероса – він чи вона? Які політичні теорії ховаються між рядками 5-ти книг? Та які політичні та економічні уроки потрібно пам’ятати, сідаючи на Залізний Трон? Про політику та економіку світу «Гри престолів» та нашого реального світу розповість Dmytro Sherengovsky
  ✔️ Культура майя: витоки, здобутки та вплив на сучасність
  Про цивілізацію майя говоримо з Юрієм Полюховичем, доктором філософії, співробітником наукових проектів Maya Hieroglyphic Database Project (University of California, Davis, США), Colecciones Arqueológicas de Palenque: análisis, catalogación, almacenamiento y restauración (Instituto Nacional de Antropología e Historia, Мексика) та Proyecto Arqueológico Altar de Sacrificios (Гватемала).

  Posters – Serhiy Fedynyak
  Facebook

ІНШІ події центру