Зима офіційно розпочалась️️ І ми розповідаємо про чотири важливі події грудня від Центру Шептицького УКУ: ️ Жінка в Ісламі: побут, політика, право. Разом з Roman Nazarenko поговоримо про те, як мусу

29 Березня
    Зима офіційно розпочалась️️
І ми розповідаємо про чотири важливі події грудня від Центру Шептицького УКУ:

️ Жінка в Ісламі: побут, політика, право.
Разом з Roman Nazarenko поговоримо про те, як мусу

Зима офіційно розпочалась☃️❄️
    І ми розповідаємо про чотири важливі події грудня від Центру Шептицького УКУ:

✔️ Жінка в Ісламі: побут, політика, право.
    Разом з Roman Nazarenko поговоримо про те, як мусульмани насправді ставляться до жінок та що говорить Коран про статус і місце жінки у суспільстві.
    ✔️ Між наближенням і відстороненням.Як полюбити документальне кіно?
    Лук’ян Галкін – кінознавець, співзасновник онлайн-видання Moviegram, виконавчий продюсер UA:Культура приїде до Львова та розповість про Джошуа Оппенгаймера, Майкла Мура, Сергія Лозницю, Аскольда Курова, Ульріха Зайдля, Фредеріка Вайзмана та їхні фільми.
    ✔️ Зима завжди приходить. Політика та економіка у “Грі престолів”.
    Хто найбільший популіст Вестероса – він чи вона? Які політичні теорії ховаються між рядками 5-ти книг? Та які політичні та економічні уроки потрібно пам’ятати, сідаючи на Залізний Трон? Про політику та економіку світу «Гри престолів» та нашого реального світу розповість Dmytro Sherengovsky
    ✔️ Культура майя: витоки, здобутки та вплив на сучасність
    Про цивілізацію майя говоримо з Юрієм Полюховичем, доктором філософії, співробітником наукових проектів Maya Hieroglyphic Database Project (University of California, Davis, США), Colecciones Arqueológicas de Palenque: análisis, catalogación, almacenamiento y restauración (Instituto Nacional de Antropología e Historia, Мексика) та Proyecto Arqueológico Altar de Sacrificios (Гватемала).

Posters – Serhiy Fedynyak