Зустріч з кінорежисером Тарасом Дронем

 • Дата
  10 Грудня
  Місце
  Центр Шептицького Паркова авдиторія (127)
  Подія у Facebook
  Зустріч з кінорежисером Тарасом Дронем
  Львівський режисер Тарас Дронь зустрінеться зі спільнотою УКУ та представить свій новий ігровий фільм “Із зав’язаними очима”, що вийде у широкий український прокат 9 грудня. Ця стрічка — повнометражний дебют режисера. Під час зустрічі він розповість про свій досвід створення як ігрових, так і документальних фільмів, розповість про принципи роботи над ними.
   
  Головна героїня, бійчиня ММА Юлія у спорті з дитинства. Вона відправляє суперниць у нокаут і не знає іншого світу, крім окресленого сіткою бійцівського рингу. Сильне життєве потрясіння спонукає героїню піти всупереч суспільних стереотипів та шукати долі за межами великого спорту. Проте минуле не хоче відпускати Юлію та викликає її на бій.
   
  “Із зав’язаними очима” — перша українська стрічка про змішані єдиноборства.
   
  Міжнародна прем’єра фільму відбулася на Варшавському кінофестивалі. Там стрічку визнали найкращою у категорії дебютних Competition 1–2. Національна прем’єра фільму відбулася на Одеському міжнародному кінофестивалі цього року, де картина здобула приз FIPRESCI за найкращий повнометражний фільм від журі Міжнародної федерації кінопреси.
   
  Загалом фільм брав участь у близько двадцяти фестивалях, його відзначили нагородами в Німеччині, Індії, Бразилії, Іспанії.
ІНШІ події центру