Юрко Прохасько “Психоаналіз і сучасність “

 • Дата
  3 Березня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького Паркова авдиторія
  Вартість
  100-150 грн.
  Зареєструватись
  Юрко Прохасько “Психоаналіз і сучасність “

  Коли Зиґмунд Фройд заснував психоаналіз – це була сенсація та революція. Він запропонував картину приголомшливо іншої антропології. Минуло 120 років – психоаналіз пережив зміни, скандали, розриви учнів з вчителем, у нього з’явились відгалуженя та продовження, що змінили його до невпізнанності.

  Існує дві головні тенденції його трактування: з одного боку – як геніального починання, з другого – звинувачення в хибності, вторинності й шарлатанстві. Хоч там як, новина про чергову, тепер уже остаточну смерть ПА, з’являється із несхибною постійністю.

  3 березня пропонуємо поглянути на психоаналіз як феномен Модерності разом з її метаморфозами капіталізму, утвердженням персональної автономії, суспільної емансипації, демократією та її кризою, споживацьким суспільством, трансформаціями Суб’єкта з його технологіями та ідеологіями. В якому стані перебуває сучасний психоаналіз? Як він пристосовується до світу, що дедалі пришвидшується? Чому люди і далі приходять в терапію?

  Про те, чи “наш клієнт” усе ще живий, чи вже не дуже, поговоримо з Юрком Прохаськом – львівським ґерманістом, перекладачем, есеїстом та психоаналітиком (УСП)

  Коли – 3 березня о 18.30
  Де – Паркова авдиторія Центру Шептицького УКУ
  Квитки – https://events.ucu.org.ua/e/prokhasko
  Design – Serhiy Fedynyak (Directa Design Buro)

ІНШІ події центру