Вже завтра відбудеться День Королівства Нідерландів в УКУ🇧🇶: 18:30 – відкриття виставки картин Iryna Morykvas «Берег» (хол Центру Шептицького); 19:00 – лекція Hrystia Koliasa «Човен. Наше сприйняття н

 • Дата
  21 Березня
  Місце
  Вже завтра відбудеться День Королівства Нідерландів в УКУ🇧🇶:
18:30 – відкриття виставки картин Iryna Morykvas «Берег» (хол Центру Шептицького);
19:00 – лекція Hrystia Koliasa «Човен. Наше сприйняття н


  Вже завтра відбудеться День Королівства Нідерландів в УКУ🇧🇶:
  18:30 – відкриття виставки картин Iryna Morykvas «Берег» (хол Центру Шептицького);
  19:00 – лекція Hrystia Koliasa «Човен. Наше сприйняття нідерландської архітектури» (паркова аудиторія);
  Реєстрація – https://goo.gl/forms/B5L4DhgNpRijW9hv1
  19:00 – майстер-клас: малювання персонажів нідерландських дитячих книжок (для дітей 6-9 років, UCUKIDS);
  Реєстрація завершена
  20:00 – Перегляд фільму нідерландського режисера Пола Верховена «Чорна книга» (паркова аудиторія).

  🔹Iryna Morykvas – львівська художниця та ілюстраторка. Учасниця спільних виставок в Україні та за кордоном, серед персональних: «Черешневий дощ», «Подарунки на осінь», «Акордеон», «Горіховий сад», «Жовтий автобус», «Далеке плавання». Картини знаходяться в приватних колекціях нашої країни, а також Швейцарії, Франції, Австрії та Чехії. Ілюстрації Ірини можна побачити на листівках та обкладинках до книжок, на коробках до цукерок та календарях. Її книга-картинка «Магда і вітер» (видавництво А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА) увійшла до короткого списку конкурсу книга року BBC-2017.
  Серію картин «Берег» художниця Ірина Мориквас намалювала під впливом мандрівки у Королівство Нідерландів. Ірина поставила собі завдання: дотримуючись свого авторського стилю, передати настрій цієї країни, її характерні особливості, а також те, що найбільше запам’яталося після подорожі. Всі картини є своєрідними ілюстраціями Нідерландів: вітряки, море, човни, велосипеди, тюльпани, сир і навіть вітер. У кожній з них захований певний підтекст. Запрошуємо на виставку аби його відшукати.

  🔹Hrystia Koliasa – практикуюча архітекторка в галузі житла та містобудування, лекторка та дослідниця. Віднедавна засновниця власної архітектурної студії Hrystia Koliasa Architecture, яка працює в напрямку функціонального покращення життя людей. Один із перших проектів студії потрапив на всесвітньо відому платформу ArchDaily і був номінований в щорічному конкурсі Building of the Year 2019. Христя вважає, що людині потрібно залишати вільний простір для творчості та можливих майбутніх змін в житті.
  Христя Коляса розповість про житло на воді та про те, що стало причинами появи такого типу житла; про ті традиції і звички, які впливають на архітектуру та розвиток міста. У лекції будуть викладені всі спостереження і враження з набутого досвіду подорожей та спілкування. Разом з присутніми спробуємо зрозуміти, що ж нам таке близьке, а що зовсім ні. Лекторка очікує на жваве обговорення після лекції.
  Реєстрація – https://goo.gl/forms/B5L4DhgNpRijW9hv1


  Facebook

ІНШІ події центру