Виставка живопису «Давно минуле» Зоряни Базилевич

 • Дата
  20 Березня - 20 Квітня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького
  Вхід вільний
  Виставка живопису «Давно минуле» Зоряни Базилевич

   

  Запрошуємо на відкриття нової виставки, за участі Зоряни Базилевич. Відкриття відбудеться 20 березня о 19:00 в холі Центру Шептицького.

  Проєкт «Давно минуле» — це щемливе та рефлексивне дослідження внутрішнього світу. Як професійна художниця використовує стиль Арт-брют для прояву своїх глибинних переживань. Звертаючись до наївних та міфічних образів авторка занурює глядачів у море вражень: від сонного штилю медитації до бурхливих хвиль емоційного шторму.
  Кожен твір є відображенням найпотаємніших думок і почуттів художниці, переданих яскравими кольорами та сміливими мазками у техніці mixed media.

  Виставка спонукає до роздумів і пропонує насичене і багатошарове дослідження сили мистецтва, яке допомагає нам зв’язатися з нашими емоціями та досвідом, а також знайти сенс і красу серед життєвих викликів.

  Про авторку: Зоряна Базилевич народилася і мешкає у Львові. Художниця, арттерапевт. Працює в різних жанрах: живопис, графіка, ілюстрація, колаж. Багато експериментує з техніками і темами, фарбами, формами, паперами і комп’ютером. В творчому доробку декілька проілюстрованих книжок для дорослих та дітей. Малює олією і акрилом, олівцями і пастелями.

ІНШІ події центру