Виставка “Віч-на-віч. Права людини в цифрову добу”

 • Дата
  25 Листопада - 31 Січня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького Хол
  Вартість
  Безкоштовно
  Виставка “Віч-на-віч. Права людини в цифрову добу”

  Запрошуємо на відкриття виставки Pictoric у Центрі Шептицького УКУ 

  Колаборація українських ілюстраторів та німецьких письменників покаже своє бачення стану прав людини та соціальної нерівності на вуличній виставці «Віч-на-віч: права людини в цифрову добу» (Face to face — human rights in the digital age). 
  Протягом двох місяців митці досліджували тему прав людини в Україні та Німеччині. Вони прийшли до висновку, що дуже багато проблем у цій сфері є спільними для обох країн. Утиски мігрантів та національних меншин, перешкоджання вільному пересуванню, порушення прав дітей та право на працю. Все це показано через індивідуальні авторські графічні стилі ілюстраторів Pictoric. На виставці також можна буде прочитати уривки з оповідань письменників групи Land in Sicht та журналістів з культурного журналу null22eins з Кельну, Німеччина.
  Ілюстрації та оповідання увійдуть до збірки «Віч-на-віч: права людини в цифрову добу» українською та німецькою мовами у грудні.

  На відкритті відбудеться розмова з Anna Sarvira, де можна буде дізнатись деталі створення проекту, роботу ілюстраторів та письменників на соціальні теми, тощо.

  учасники проекту: Олег Грищенко, Анастасія Денисенко, Тетяна Денисенко, Анна Сарвіра, Олена Старанчук, Ілля Угнівенко, Дакіні Бьомер, Йонас Маттуш, Кевін Каддер, Леа Зоер, Андре Патен, Роберт Фільґнер

  Подія відбувається в рамках програми “MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді”.
  Коли: 25 листопада о 15.00
  Де: Центр Шептицького УКУ, хол

ІНШІ події центру