Вініл та Моцарт: як у Львові творять культурні феномени?

 • Дата
  5 Листопада
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького Великий конференц-зал (цоколь)
  Вартість
  Безкоштовно
  Зареєструватись
  Вініл та Моцарт: як у Львові творять культурні феномени?

  Відомий підприємець та громадський діяч Олег Мацех розповість про феномен фестивалю LvivMozArt : як фестиваль змінює наше уявлення про традиційну оперу та як втілює в життя свою мету – інтеграцію Українського культурного простору у глобальний і навпаки. Адже саме на таких точках дотику народжуються нові проривні проекти. Одним з таких став Молодіжний симфонічний оркестр України, який успішно розвивається і набуває популярності, виступаючи перед повними залами у Берліні, Бонні, Граці. Ще один – постановка «Алкіда» Бортнянського в історичному замку, у вишуканому просторі епохи, коли цю оперу було написано. Чи ще один – симфонічний проект за Бернстайном «Кадиш» у Бродах до подвійної річниці смерті та народження на «Концерті пам’яті Йозефа Рота».

  Йтиметься також про феномен Вініл Клуб, про переродження вінілу, без якого ніколи не існувало би музичної індустрії в сучасному вигляді, і який став паралельним до нотного запису феноменом музичної історії, культури та комунікації.

  Олег Мацех – громадський, політичний діяч та підприємець (Громадський форум Львова, Реанімаційний пакет реформ), співзасновник компанії, що імпортує в Україну стоматологічне обладнання, Компанія Інспе, Вініл Клуб, мережі веганських кафе і ресторанів OM NOM NOM, антикризовий директор-реформатор ЛКП “Лев”.

  Вхід вільний, реєстрація – https://forms.gle/XChHfPKPcRAao9y86
  Коли – 5 листопада о 18.30
  Де – Великий зал Центру Шептицького УКУ

  Подія відбувається в рамках проекту Культура і творення в часі війни за підтримки Український культурний фонд.
  Design – Serhiy Fedynyak (Directa design buro)

ІНШІ події центру