Відкрите інтерв’ю з Андрієм Магерою

 • Дата
  5 Листопада
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького
  Вартість
  Безкоштовно
  Зареєструватись
  Відкрите інтерв’ю з Андрієм Магерою

  У вересні Андрій Магера склав обов’язки члена Центральної виборчої комісії, завершивши свою майже 15-річну каденцію у складі комісії. За його плечима стоїть не просто рекорд, а немислимий досвід: двоє виборів, проведених на хвилях революцій, двоє виборів, проведених у стані воєнної агресії; троє дострокових виборів і ще одні вибори в якості “третього туру”. Магері випало працювати при чотирьох президентах, а трьох оголошувати переможцями, працювати при п’яти складах парламенту, а чотирьом видавати депутатські посвідки. Основне: Магері вдалося піти з посади гордо, ставши уособленням “світлої” сторони в роботі комісії. Він зберіг гідну репутацію, незважаючи на те, що спокуси були звабливими, а виклики, підкинуті історією, виявилися дуже важкими.
  5 листопада Андрій Магера дасть відкрите інтерв’ю під час свого приїзду до Львова. Ми чекаємо відвертої розмови з-за куліс про досвід минулих непростих виборчих кампаній. Ми намагатимемося зазирнути в 2019 рік, який принесе нам іще двоє складних виборів – президентські й парламентські. Ми шукатимемо відповіді на питання, яка виборча система підходить українцям якнайліпше, і наскільки ми захищені перед російськими гакерами. Магері є що розповісти – нам є що спитати.
   
  Захід проводиться в рамках проекту «SPM Talks», що впроваджується за підтримки фундації «Ukrainian Catholic Education Foundation» (UCEF).

ІНШІ події центру