Вечір вертепів в Центрі Шептицького

 • Дата
  10 Січня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького
  Вхід вільний
  Вечір вертепів в Центрі Шептицького

  З нагоди Різдвяних свят, команда Центру Шептицького спільно з ініціативними групами ГО «Вільний простір» та Української академії лідерства запрошують львів’ян та гостей міста долучитись до унікальної програми «Вечір вертепів в Центрі Шептицького».

  Захід відбудеться 10 січня 0 18:00


  Для гостей заходу готують виступи трьох вертепів, що презентуватимуть сучасну інтерпретацію традиційного вертепного дійства у XXI столітті:
  Вільний некласичний вертеп

  «Тут кожен головний пастух і водночас трохи вівця, що чекає на справжнього поводиря. Тільки цей вівчар зможе вивести нас із темної ночі, якій немає початку і кінця. Саме він може народитися у нашому серці як ясне сонце, як Агнець Божий. Варто чекати на цей світанок чи ні — вирішувати вам!»

  Сучасний Вифлеєм

  «Вертеп – одна з найдавніших різдвяних традицій. Наша мета – показати український класичний вертеп через призму сучасності. Ми вбачаємо важливість не тільки продемонструвати хорошу акторську гру й поспівати колядки, а й просувати чудові українські традиції серед людей. Загалом наш вертеп – це про гумор, різноманітність, ролей та колядок, а також як сучасних, так і традиційних костюмів»

  Світло в темне Різдво

  «В годину темну нашого буття, найкраще видно справжнє світло, саме тому ми несемо благу вість про народження Ісуса. У нашому вертепі ми поєднали особливості, колядки та вбрання багатьох регіонів України. Співатимемо старовинні колядки й зігріватимемо теплом наших сердець»


  Виступ кожного вертепу займатиме орієнтовно 40 хв.
  Дійство відбуватиметься в холі Центру Шептицького.
  Більш детальна інформація – +38 (098) 786 64 74
  ВХІД ВІЛЬНИЙ

ІНШІ події центру