“Вагнер-Верді: ворог мій, друг мій”

 • Дата
  26 Грудня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького Паркова аудиторія
  Вартість
  100-150 грн.
  Придбати квиток
  “Вагнер-Верді: ворог мій, друг мій”

  Змагання за душі слухачів між Вагнером та Верді стало найбільшим культурним та ідейним протистоянням дев’ятнадцятого сторіччя. Здобуваючи славу тернистим шляхом, кожен з них вибудував власну модель розвитку музики. 

  Як їхня музика і біографія впливала на історичні долі народів та близьких людей? Як розмежувати міфи про композиторів від документальної правди? Чим завдячує сучасна музика нашим героям? Як людські слабкості співіснують з талантом і чи готові ми пробачати помилки великих людей? Що є більш плідним для майбутнього музики – нещадна конкуренція чи творча кооперація? 

  Ці та інші питання будуть розкриті під час висвітлення духовного світу великих композиторів та їхньої музики, при спробі виявити феномен геніїв і трагізм їхніх стосунків зі світом, змалювати психологічні та соціальні портрети композиторів, культурні та історичні джерела їхньої музики.

  Авторський проєкт Олега Яськіва – це цикл моновистав-лекцій, присвячених видатним композиторам, письменникам, вченим та їхнім епохам, у яких літературне слово поєднується з музикою та екранними формами (анімація, хореографія, кіно) в єдине за ідеєю, філософією і втіленням дійство.

  Коли – 26 грудня о 18.30

  Де – Центр Шептицького УКУ

  Квитки – 100 грн.

  У день події – 150 грн.

ІНШІ події центру