В новому році розпочинаємо новий проект – #ЛюдиШептицького , про тих, кого часто можна зустріти у Центрі, їхні захоплення та улюблені книги️ Першою своїм списком ділиться Khrystyna Boyko – CEO відео

 • Дата
  21 Березня
  Місце
  В новому році розпочинаємо новий проект – #ЛюдиШептицького , про тих, кого часто можна зустріти у Центрі, їхні захоплення та улюблені книги️

Першою своїм списком ділиться Khrystyna Boyko – CEO відео


  В новому році розпочинаємо новий проект – #ЛюдиШептицького , про тих, кого часто можна зустріти у Центрі, їхні захоплення та улюблені книги📚❤️

  Першою своїм списком ділиться Khrystyna Boyko – CEO відео агенції AND ACTION та засновниця Tolkz

  1. Анна Гавальда «35 кіло надії» – невелика дитяча книжка, яка не раз допомагала мені знайти в собі силу та мотивацію. Це історія про хлопчика, його навчання та сім’ю, про улюблений закуток в майстерні дідуся Леона та його іграшкову собаку. Лише одна згадка про цю книжку вимальовує в моїй уяві цілий маленький світ, в голові звучать перші рядки про ненависть до школи, а на обличчі – тепла посмішка.
  2. Синтія Ленон «Джон» – група Бітлз, як і британська культура загалом, завжди притягували мене. Я з тих, хто більше любить їх ранні, дуже прості та ще невідшліфовані пісні. Ця книга це чудова можливість побачити очима першої дружини Джона Леннона те як розвивалась та росла неймовірна четвірка.
  3. Ентоні Дорр «Все те незриме світло» – для мене це саме та книга, прочитавши яку я подумала, що хочу стерти її з пам’яті, щоб ще раз пережити усі ці емоції. Це зовсім непроста книга, про складні часи та світлих людей. Саме після неї мені захотілось пізнати Францію, прогулятися по Сен-Мало та писати листи.
  4. Ерік Марія Ремарк «Тріумфальна арка» – це була перша книга Ремарка, яку я прочитала вона і стала однією з улюблених: вона сумна, але така глибока, що поринаєш цілком і повністю, переживання, думки та відчуття героїв стають справді близькими тобі.
  5. Кристоф Ґальфар «Всесвіт на долоні» – цілий космічний корабель, який переносить в захоплюючу подорож крізь простір і час. Зіниці розширяються, затамовується подих – ця книга дає можливість розширити світосприйняття до нових масштабів.
  Фото – Mruwka Photographers • Wedding • Travel • Life • צלם חתונות🙂
  #ЛюдиШептицького
  Бібліотека Українського католицького університету
  Facebook

ІНШІ події центру