Успіх у бізнесі: до чого тут любов? Дискусія з Владикою Борисом

 • Дата
  15 Вересня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького Паркова аудиторія
  Вартість
  Безкоштовно
  Зареєструватись
  Успіх у бізнесі: до чого тут любов? Дискусія з Владикою Борисом

  Любов не просто важлива у бізнесі, це ключова річ у ньому. Адже бізнес – це про стосунки: з усіма, з ким працюємо, у кого купуємо і кому продаємо. А будь-які здорові стосунки, так чи інакше, базуються на любові. #LvBS та Фестиваль Вітер На-Дії запрошують обговорити ці питання у межах дискусії за участі Владики Borys Gudziak та Andy Hunder, президента Американської торговельної палати в Україні та модераторкою, проректоркою УКУ Sophia Opatska.

  Коли працівники відчувають, що їх люблять – показують кращу продуктивність, що, у свою чергу, збільшує прибутки компанії. Тім Сандерс, відомий бізнесмен, колишній керівник Yahoo наголошує, що любов – це найкраща точка диференціації від ваших конкурентів. А провідний бізнес-консультант Іцхак Адізес наголошує: якщо спочатку визначальною компетенцією для розвитку підприємництва була фізична сила, а пізніше – знання, то зараз провідною силою у бізнесі стало серце, а якщо точніше – вміння любити.

  Також філософію любові у бізнесі свого часу проповідував ще Митрополит Андрей Шептицький, що вкотре підтверджує далекоглядність його поглядів і нагадує нам про актуальність ідей цього визначного морального лідера сьогодні.

  У межах дискусії поговоримо про:

  🔸 Приклад Митрополита Андрея: як він, керуючись любов’ю, досягав успіху у різних вимірах своєї діяльності.
  🔸 Як цим принципом керуватись сьогодні в умовах України 2019 року, в часі війни та політичних потрясінь?
  🔸 Як на практиці перейти до стилю лідерства, коли не люди – засіб для збільшення прибутків, а навпаки: прибутки використовують для розвитку людей?
  🔸 Що таке «Statement on the Purpose of a Corporation» і яким чином нова заява бізнес-лідерів США суголосна з темою дискусії?

  Деталі та реєстрація: https://lvbs.top/05z

  Участь у події безкоштовна за умови попередньої реєстрації*:
  Коли: 15 вересня, 17:00
  Де: авд. Паркова, Центр Митрополита Андрея Шептицького, вул. Стрийська, 29, Львів
  Контактна особа: Світлана Кирильчук [email protected], +380 67 76 00 779

  *Під час події всі охочі зможуть доєднатися до благодійного збору коштів на розвиток платформи просвіти та ціннісного зростання сучасної української молоді.

ІНШІ події центру