У Центрі Шептицького розміщено багато відділів УКУ. Розповідаємо хто ці люди, чим вони займаються, з якими питаннями до них можна звернутися та де їх знайти Перші наші герої – відділ рекрутингу УКУ (

 • Дата
  23 Березня
  Місце
  У Центрі Шептицького розміщено багато відділів УКУ. Розповідаємо хто ці люди, чим вони займаються, з якими питаннями до них можна звернутися та де їх знайти

Перші наші герої – відділ рекрутингу УКУ (


  У Центрі Шептицького розміщено багато відділів УКУ. Розповідаємо хто ці люди, чим вони займаються, з якими питаннями до них можна звернутися та де їх знайти😉

  Перші наші герої – відділ рекрутингу УКУ (Абітурієнтам УКУ):
  ✔️ Ми себе називаємо дитячим садочком, найдитячішим офісом УКУ, оскільки наймолодші серед інших офісів. Сам відділ існує 9 років, але впродовж цього часу йшли і приходили нові люди, було багато реформувань. Зараз нас п’ятеро: Ганнуся, Остап, Матвій, Юля, та Ната, а вже скоро очікуємо на двох нових працівників.
  ✔️Часто їздимо по різних містах та розповідаємо про університет. Ми вже відвідали Полтаву, Луцьк, Рівне, Чернівці, Харків та Київ. Підходимо до кожного особисто і даємо чесні відповіді на всі питання. Людям це дуже подобається, оскільки ми самі є представниками цього середовища: тут вчимось, живемо, працюємо. Тому люди нам вірять.
  ✔️В багатьох університетах є приймальні комісії, які діють пару місяців на рік, під час вступної кампанії. Ми, по суті, є цією приймальною комісією на постійній основі. Ми відповідаємо за те, щоб абітурієнти знали, як потрапити в УКУ, які екзамени здавати на ЗНО, як отримати стипендію. Також організовуємо консультаційні дні та UCU tours.
  ✔️У нас є дошка фану та творчості, де можна розслабитись під час робочого дня. В нас тут смішні постери, локальні жарти, дитячі фото Ганусі😄 і фото нашої команди. Також ми найгаласливіший офіс, ми завжди багато сміємось.
  ✔️Матвій Дух (Matviy Dukh): “Працюю керівником відділу рекрутингу 5-й місяць, перед цим три роки очолював Львівський Пластовий осередок, а перед тим працював за фахом у сфері архітектури. Останні три роки це була робота з молоддю, тому теперішня робота близька мені по духу. В УКУ та в Пласті схожі цінності та цілі, тому я хотів долучитись саме до УКУ”
  ✔️Anna Turchynovska: “Офіційно я працюю з квітня минулого року. Коли я тільки почала вчитись в УКУ, після першого курсу мене зустрів отець Павло Худ, який на той момент був керівником цього відділу. Він мені сказав: «Зараз літо, просто відпочивати не цікаво, ходи дам тобі якусь роботу». Далі два літа я допомагала відділу, волонтерила і з середини третього курсу задумалась про постійнішу роботу. Одного разу я допомагала з організацією Дня Відкритих Дверей УКУ і після ДВД мене взяли на роботу офіційно. Планів піти в рекрутинг не було, але я вважала, що круто, коли студенти-випуснкики йдуть на 1-2роки працювати в цей відділ, бо це хороший кар’єрний старт і хто, як не студенти розкажуть абітурієнтам всю правду)”
  ✔️Ostap Machynskyy: “Я за фахом історик,навчався і навчаюсь в УКУ. Хотів працювати тут, бо подобається університет, хотів допомогти його розвитку. В певний момент з’явилась нагода долучитись до відділу рекрутингу, мені тут дуже подобається працювати. Я «прожив» в УКУ багато часу, оскільки є студентом, тому мені подобається допомагати абітурієнтам і розповідати, як круто бути в такому середовищі. Школярі, які сюди потрапляють – велике натхнення, тому є море енергії працювати і віддавати. Я не планував спершу рекрутинг, але так трапилось і я не шкодую, мені тут дуже комфортно.”
  ✔️Yuliia Vasylenko: “Я навчаюсь на соціології 4 курсу, пишу бакалаврську роботу і встигаю поєднувати це з роботою у відділі рекрутингу. Працюю я тут недавно, трошки більше місяця. Але з відділом знайома була ще до моменту праці, бо в рекрутингу працювали мої друзі, знала про їхні проекти, давно задивлялась на них) Згодом мені запропонували тут працювати і я погодилась, бо було бажання працювати в УКУ – це мій університет, де я можу поєднувати роботу з навчанням. Якби питали чи змінила би я відділ рекрутингу УКУ на якийсь інший – то ні, мені тут дуже подобається.”
  ✔️Nathalia Voloshchuk: “Я менеджер зв’язків із громадськістю у відділі. Потрапила сюди дуже випадково. В УКУ я працювала з 1 курсу, почала з пральні в колегіумі, дуже багато волонтерила у різних проектах. Мені дуже важливо, щоб мене захоплювала моя робота, щоб я могла нею жити, тоді я готова не їсти, не спати і віддавати, бо є ейфорія. Одного разу мене попросили бути модераторкою бесіди факультету наук про здоров’я на дні відкритих дверей в листопаді. Там я познайомилась з Матвієм і через деякий час він покликав мене на співбесіду.”

  ✔️Як нас знайти?)
  Ми знаходимось на п’ятому поверсі Центру Шептицького УКУ в 528 кабінеті. У середу і п’ятницю з 10.00 до 17.00 – консультаційні дні. А щоп’ятниці – UCU tours на 15:00 год.

  Facebook – https://www.facebook.com/UCUadmissions/
  Instagram – https://www.instagram.com/ucuadmissions
  📧[email protected]
  ☎️тел. 0970153436

  📌Повне інтерв’ю читайте на нашому сайті – https://center.ucu.edu.ua/blog/4119/
  Текст – Daryna Panas
  Фото – Olya Klymuk

  Facebook

ІНШІ події центру