“Тихий” флешмоб на підтримку полонених оборонців Маріуполя

 • Дата
  15 Грудня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького
  Вартість
  Вхід вільний
  Про проєкт
  “Тихий” флешмоб на підтримку полонених оборонців Маріуполя

  Шановна спільнота УКУ, 15 грудня о 15:00, в рамках відкриття фотопроєкту “Вірити. Чекати. Любити”, запрошуємо вас підтримати ініціативу Всеукраїнської інформативної акції #freeazovstaldefenders, запровадженої Асоціацією родин захисників “Азовсталі”. 

  16 грудня 2022 року минає рівно сім місяців полону оборонців та захисників Маріуполя. Станом на сьогодні повернення додому й досі чекають понад 700 воїнів ОЗСП “Азов”. Їх рідні та близькі спільно з керівництвом країни роблять все можливе, щоб повернути кожного військовослужбовця на терени України.

  Спонукаємо кожного небайдужого до доль наших “сталевих воїнів” відвідати виставку в холі Центру Шептицького, а також долучитись до акції, виконавши прості умови:

   

  1. Напишіть слова підтримки, або ж простий текст із закликом повернення героїв “Азовсталі” додому, на ватмані чи папері;
  2. Зробіть власне вертикальне фото з банером (із власноруч написаним текстом підтримки акції) на фоні Центру Шептицького чи на тлі виставки “Вірити. Чекати. Любити”;
  3. Опублікуйте світлину на власних сторінках соціальних мереж, додаючи необхідні хештеги або супровідний текст підтримки акції;
  4. Мотивуйте друзів та рідних долучатись до ініціативи, робіть щирі “донати” на потреби ЗСУ – ці дії наблизять країну до перемоги!

   

  Для публікації своїх світлин у соціальних мережах, пропонуємо використовувати спеціальні теги акції: #AzovstalFamilies, #freeazovstaldefenders, та не забувати позначати геолокацію Центру Шептицького. 

  ВАЖЛИВО: дотримання умов акції необхідне для того, щоб інформація ширилася просторами інтернету і світ говорив про наших героїв!

  Свідчити, служити, спілкуватися!

  Довідка:

  Фотопроєкт “Вірити. Чекати. Любити” – це виставкова експозиція, присвячена полоненим захисникам “Азовсталі”.

  Її метою є висвітлення не лише історії родин, що чекають на своїх героїв, але і привернення уваги до проблеми перебування наших героїв у полоні.

  Детально з описом проєкту ви можете познайомитись тут.

  #центрШептицького

ІНШІ події центру