Центр Шептицького УКУ в Stadsbiblioteket i Malmö Malmö city library працює з читачами різного віку. Ми взагалі ніде не зустрічали поширеного в Україні розподілу на дитячі/юнацькі/дорослі бібліотеки.

 • Дата
  21 Березня
  Місце
  Центр Шептицького УКУ в Stadsbiblioteket i Malmö

Malmö city library працює з читачами різного віку. Ми взагалі ніде не зустрічали поширеного в Україні розподілу на дитячі/юнацькі/дорослі бібліотеки.


  Центр Шептицького УКУ в Stadsbiblioteket i Malmö📚

  Malmö city library працює з читачами різного віку. Ми взагалі ніде не зустрічали поширеного в Україні розподілу на дитячі/юнацькі/дорослі бібліотеки. Усі бібліотеки працюють для усіх вікових категорій. Наприклад, в залі періодичних видань бібліотеки Мальме ви одночасно можете зустріти пенсіонерів, батьків з дітьми та підлітків з зеленим волоссям.
  Тут ви знайдете простори для усіх читацьких груп та різних видів діяльності:

  ✔️Місця для роботи з видом на міський парк
  ✔️Дитяча зона з власною кухнею та музичною кімнатою, де діти під наглядом викладача можуть грати на музичних інструментах
  ✔️Окремий зал, повністю присвячений історії міста Мальме.
  ✔️Спеціальні відділи з фільмами, коміксами або відеоіграми, де можна пограти Playstation або погортати Marvel
  ✔️Медіалабораторія
  ✔️Неймовірно красивий та просторий читальний зал, який легко трансформується у місце для лекцій чи концерту
  ✔️Інформаційна зона, кафе, магазин та автоматизований процес видачі/здачі книг – це те, що є в наявності в усіх відвіданих нами закладах.

  Будівля бібліотеки має цікаву історію. Вперше була відкрита у 1905 році в готелі Tunneln, а В 1946 році переїхала в замок, який спершу планувався для музею Мальме. А у 1999 році відомий данський архітектор Хеннінг Ларсен (автор Оперного театру в Копенгагені) побудував навпроти замку нову бібліотеку, яка дістала назву «Календар світла» і поєднав ці дві будівлі проміжним циліндричним простором. Таким чином, бібліотека виявилася найбільшою за площею у всій Швеції.

  Ці дві нові частини були відкриті навесні 1997 року, старий “Замок” був відремонтований та відновлений восени 1999 року.

  Архітектори:
  Оригінальна будівля (замок) 1901: Джон Смедберг
  Розширення та відновлення: Хеннінг Ларсен
  Розмір бібліотеки:
  15300 м²

  Проект реалізується за фінансової підтримки Європейського союзу в межах програми Culture Bridges
  Facebook

ІНШІ події центру