Stadtbibliothek Stuttgart – напевно, найідеальніша бібліотека, в якій нам пощастило побувати Завдяки мінімалістичному дизайну та білому кольору, вся увага спрямована на книжкові полиці та відвідувачів

 • Дата
  30 Березня
  Місце
  Stadtbibliothek Stuttgart – напевно, найідеальніша бібліотека, в якій нам пощастило побувати
Завдяки мінімалістичному дизайну та білому кольору, вся увага спрямована на книжкові полиці та відвідувачів


  Stadtbibliothek Stuttgart – напевно, найідеальніша бібліотека, в якій нам пощастило побувати😍
  Завдяки мінімалістичному дизайну та білому кольору, вся увага спрямована на книжкові полиці та відвідувачів.
  ☑️Тут є графотека! Замість книг можна брати додому твори мистецтва і міняти картини хоч кожен тиждень) максимальний термін на який можна випозичити картину – 2 місяці.
  ☑️За безпеку картин та рідкісних книг не переживають, адже всі цінні речі застраховані, а до читацького квитка прив’язані всі особисті дані та банківський рахунок відвідувача.
  ☑️Дитяча література розміщена не на стелажах, а в спеціальних меблях на підлозі, щоб маленьким користувачам було зручно її брати.
  ☑️На 8-у поверсі знайдете LesBar – літературне кафе, яке обслуговує благодійна організація Caritas Stuttgart
  ☑️Пройшовши через кафе, можна вийти на дах бібліотеки, де знайдете оглядовий майданчик.
  ☑️У будівлі 11 поверхів, 9 наземних та 2 підземних, на кожному поверсі своя тематика: музика, мистецтво, життя, знання, світ, дитяча література і т.д.
  ☑️На поверсі з музикою є книги, ноти, диски і навіть фортепіано з навушниками, граючи на якому, ви нікому не заважатимете.
  ☑️Є мобільна бібліотека, яка обслуговується двома автобусами – “Max” та“Moritz”. Вони їздять у школи, дитячі садки та ті районах міста, де немає стаціонарного бібліотечного філіалу.
  ☑️Тут немає головного входу, є чотири однакові входи з кожної сторони будівлі, які забезпечують доступ на перший поверх та направляють потоки людей в так зване «серце» будівлі.
  ☑️”Серце” – це великий порожній чотириповерховий зал в самому центрі бібліотеки. На думку архітектора, саме звідси має починатися шлях читача, де він відмовляється від зовнішнього світу та налаштуватися на світ літератури. І вже тільки після цього йде до книжкових полиць.

  Відкриття: 9 листопада 2011 року
  Площа: 20200 кв.м.
  Архітектор: Eun Young Yі / Yi Architects

  Згідно з проектом з перебудови міста «Штутгарт 21», бібліотека мала стати центром оновленого міста та залучати в свої стіни як жителів міста, так і туристів. Так і сталося – ця неймовірна будівля з білосніжними приміщеннями та ідеальною симетрією щодня притягує велику кількість різноманітних відвідувачів.
  Будете в Штутгарті – обов’язково завітайте туди😉

  Проект реалізується за фінансової підтримки Європейського союзу в межах програми Culture Bridges  Facebook

ІНШІ події центру