Справді гарна новина! Ми теж щасливі, що Горіховий дім/Walnut House був обраний оператором кафе у Центр Шептицького. Адже, купуючи продукцію у цьому кафе, ви розвиваєте соціальне підприємництво в Укр

 • Дата
  30 Березня
  Місце
  Справді гарна новина! 
Ми теж щасливі, що Горіховий дім/Walnut House був обраний оператором кафе у Центр Шептицького.
Адже, купуючи продукцію у цьому кафе, ви розвиваєте соціальне підприємництво в Укр


  Справді гарна новина!
  Ми теж щасливі, що Горіховий дім/Walnut House був обраний оператором кафе у Центр Шептицького.☕🍪
  Адже, купуючи продукцію у цьому кафе, ви розвиваєте соціальне підприємництво в Україні!
  Прибуток, отриманий внаслідок продажу виробів, скеровується на фінансування потреб жіночого Центру та іншу діяльність благодійної організації “Фонд горіховий дім”.


  Маємо дуже гарну новину! #ГоріховийДім обраний оператором кафетерію у Центр Шептицького Український католицький університет UCuniversity. Від початку нашої діяльності ми, у Горіховому домі, надихаємося спадком митрополита Андрея Шептицького, зокрема його словами, які стали нашим кредо: “Помагайте убожшому не лиш з дня на день, але як можете, так поможіть, щоби він міг з біди двигнути ся та станути на своїх власних ногах. Давайте убожшому спосібність до заробку, – научіть єго, покажіть му, як би він сам міг свою долю поправити”. Опираючись на спадок митрополита Андрея та розвиваючи соціальне підприємництво в Україні, як інструмент для подолання бідності, ми з великою радістю та ентузіазмом починаємо нашу співпрацю з УКУ. Дякуємо за довіру!

  Фото: УКУ.


  Facebook

ІНШІ події центру