Сьогодні о 18.30 у Центрі Шептицького поговоримо про таке явище в мистецтві кінця 1990-х – поч. 2000-х як «естетика взаємодії // relational aesthetics». “Відносно нове, але одне з найбільш радикаль

 • Дата
  21 Березня
  Місце
  Сьогодні о 18.30 у Центрі Шептицького поговоримо про таке явище в мистецтві кінця 1990-х – поч. 2000-х як «естетика взаємодії // relational aesthetics». 

“Відносно нове, але одне з найбільш радикаль


  Сьогодні о 18.30 у Центрі Шептицького поговоримо про таке явище в мистецтві кінця 1990-х – поч. 2000-х як «естетика взаємодії // relational aesthetics».

  “Відносно нове, але одне з найбільш радикальних на сьогоднішній день явищ. Методика «мистецтва-як-життя» ставить собі завдання трансформації в соціальному та публічному просторі, приватному полі переживань, які наскрізь мутували та травмовані майже віртуальною катастрофою повсякденності, в якій перебуває глобальний світ (в тому числі: тероризм, фальсифікація, капіталізм-як-сонце, фейкові каскади, постправда тощо). Естетика взаємодії – продовження дематеріалізації мистецтва в ХХ столітті по лінії дада – супрем – концепт.арт.
  Рublic art – це останні сплески на хвилі пошуку нових територій. Естетичну проблематику взагалі можна забути: якщо тобі пропонують нову естетику, то це відразу може розцінюватися як фейк. Але вже навіть соціальна проблематика під великим питанням. Існування мистецтва в наш час – це дуже складний пошук простору його існування.
  Таким чином, через “кінцевий” стиль ХХ століття – «естетику взаємодії», коли етика прийшла на зміну естетики в епоху гібридизації, спробуємо зрозуміти, що взагалі в цілому відбулося в культурі, політиці та телеології ХХ століття.”

  Лекторій: Історія сучасного мистецтва ХХ – поч.ХХI ст.
  202 аудиторія, 18.30
  Квитки – https://2event.com/events/1349040
  Facebook

ІНШІ події центру