Сьогодні дуже добре та світле свято Сподіваємось, Святий Миколай завітав до всіх. А ще – це хороша нагода допомогти іншим. Мистецтвознавиця, журналістка та редакторка багатьох арт-видань Наталка Косм

 • Дата
  21 Березня
  Місце
  Сьогодні дуже добре та світле свято
Сподіваємось, Святий Миколай завітав до всіх.
А ще – це хороша нагода допомогти іншим.

Мистецтвознавиця, журналістка та редакторка багатьох арт-видань Наталка Косм


  Сьогодні дуже добре та світле свято🎄🎁
  Сподіваємось, Святий Миколай завітав до всіх.
  А ще – це хороша нагода допомогти іншим.

  Мистецтвознавиця, журналістка та редакторка багатьох арт-видань Наталка Космолінська потребує нашої з вами допомоги у боротьбі з раком. Наталка відкрила сотні виставок, прочитала безліч лекцій та написала, мабуть, тисячі крутих, глибоких текстів. Багатьом з нас є за що подякувати їй – і зараз щонайкращий для цього момент.


  Дорогі друзі та колеги!
  Наша добра товаришка, мистецтвознавиця, журналістка та редакторка багатьох арт-видань Наталка Космолінська потребує нашої з вами допомоги у боротьбі з раком.
  Наталка відкрила сотні виставок, прочитала безліч лекцій та написала, мабуть, тисячі крутих, глибоких текстів. Багатьом з нас є за що подякувати їй – і зараз щонайкращий для цього момент.
  Наталка пройшла кілька ретельних обстежень в Україні та Ізраїлі, і їхні висновки свідчать: щоб уникнути негативних сценаріїв хвороби, впродовж січня-лютого вона повинна почати таргентну терапію у Ізраїлі. Її діагноз – колоректальний рак з метастазами в печінку. Досі Наталя два роки лікувалася власними силами та з допомогою найближчих: три операції, дві хімії – та метастази знову повернулись. Лікування коштуватиме орієнтовно 50 000 доларів. Такої суми самотужки нам не зібрати – тому звертаємося по допомогу до вас.
  Люди культури та мистецтва вже неодноразово демонстрували дивовижну цехову єдність і рятували колег від раку. Хочеться, щоб солідарність знову спрацювала 🙂

  Реквізити для благодійної допомоги:
  У відділеннях та через термінали Приватбанку:
  4731 2191 1491 0452
  Космолинська Наталія Вадимівна

  Для переказів у інших українських банках:
  Рахунок 29244825509100
  Банк одержувача АТ КБ «Приватбанк», Київ, Україна
  ЄРДПОУ одержувача 14360570
  ЄРДПОУ банку 14360570
  МФО 305299
  Призначення платежу: 4731 2191 1491 0452, Космолинська Наталія Вадимівна, ІПН: 2348419882
  ***
  Якщо ви маєте ідеї щодо активізації збору коштів, ваша галерея чи організація можуть зорганізувати благодійну подію – будь ласка, зголошуйтеся. Терміни дуже короткі, а справа невідкладна. У передсвяткові дні робити добрі справи легко і доречно – тож саме час допомогти.
  Художників заохочуємо долучитись до збору коштів творами, які стануть лотами благодійного аукціону (вже після свят) чи будуть знаком подяки для благодійників, що долучаться сумою понад 25 000 грн.
  #share #repost #help #силафейсбукудлядоброїсправи


  Facebook

ІНШІ події центру