Шлях від ідеї до сценарію

Безкоштовно
    Зареєструватись
    Шлях від ідеї до сценарію
    6 лютого запрошуємо вас на лекцію Ярослава Войцешека -сценариста, куратора курсу «Сценарна майстерність» першої української кіношколи Ukrainian Film School.
    Працював над сценаріями до анімаційних фільмів «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» (рекордсмен вітчизняного прокату серед фільмів українського виробництва) та «Мавка. Лісова пісня» (2020), а також фільмів «Сторожова застава» (2017), «Захар Беркут» (2019), «Пульс» (2019).

Говорити будемо про те, де шукати натхнення, як виникають ідеї та як трансформувати їх у текст: про що важливо пам’ятати, які інструменти використовувати і що допоможе тексту стати історією. На прикладі фільму «Захар Беркут» за мотивами однойменної повісті Івана Франка, сценарій до якого написав Ярослав.

Вхід вільний.
    Реєстрація – https://goo.gl/forms/C5Fm5kqv0z1Z53bu1