Шлях реформ: чому все не так просто в Україні? (Львів)

 • Дата
  10 Вересня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького великий конференц-зал (цоколь)
  Вартість
  200 грн.
  Зареєструватись
  Шлях реформ: чому все не так просто в Україні? (Львів)

  10 вересня, у понеділок, Center for Leadership of UCU запрошує на лекцію екс-керівника департаменту державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олександр Стародубцев (Olexandr Starodubtsev), у межах якої відбудеться презентація проекту «Україна: шлях реформ» за участю виконавчого директора Центру лідерства УКУ Andrew Rozhdestvensky Лекція відбудеться у межах Дні УКУ у Львові.

  Під час зустрічі Олександр Стародубцев (Olexandr Starodubtsev)розповість про проблеми демократії та основні труднощі у реформуванні країн, а також про:
  – політичний порядок в країні, або чому «все так не просто» в Україні?
  – бюрократію: чому вона важлива і як виглядає ефективна бюрократія?
  – роль лідера у запровадженні реформ та уроки розвинених країн.

  Олександр Стародубцев – колишній керівник департаменту державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, учасник програми Ukrainian Emerging Leaders Program Стенфордського університету (США).

  Andrew Rozhdestvensky – директор Center for Leadership of UCU та викладач Lviv Business School (LvBS), бізнес-консультант.

  Початок зустрічі: 19:00, 10 вересня
  Місце зустрічі: Центр Шептицького, великий конференц-зал (цоколь)

  Вартість участі: 200 грн, зареєструватись та оплатити участь можна заповнивши реєстраційну форму. 
  http://uculeadership.com.ua/events/shlyah-reform-chomu-vse-ne-tak-prosto-v-ukrayini-2/?form=a457cc6d-50a8-41d8-acb4-3b42417845d8

  Усі кошти будуть спрямовані на підтримку проекту збірника навчальних кейсів «Україна: шлях реформ» (https://goo.gl/8gCTRA)

  Довідка: «Україна: шлях реформ» – проект, у межах якого група експертів розробляє навчальні кейси, базовані на прикладах перетворень, що відбулись в Україні впродовж останніх років, що будуть зібрані у «Книгу реформ». Зміни спостерігаються практично у всіх сферах – громадський сектор, бізнес та публічне адміністрування. Процес реформації певних напрямків є настільки інноваційним для України, що потребує окремого вивчення та аналізу. Розуміючи стратегію змін та маючи успішні приклади, суспільство стає більш активним у реформаційних процесах. «Книга реформ» буде збірником із 12 навчальних кейсів, серед яких платформа Тепле Місто, націоналізація ПриватБанк, волонтерський десант у Міністерство оборони України.

  Контактна особа: Ярина Степанюк (Yaryna Stepanyuk), [email protected], 093 99 555 32.

ІНШІ події центру