Шевченкові дні в УКУ

 • Дата
  9 Березня - 10 Березня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького
  Вхід вільний
  Шевченкові дні в УКУ

  Для створення його образу використовують стійкі словосполучення: великий поет, світоч української літератури, борець з кріпацтвом, пророк України  тощо. Однак, як добре ми знаємо його «Кобзар»?

  Тарас Шевченко – поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч, людина універсальних обдарувань та інтересів…

  Його постать багатогранна. Його творчість формує поступ української культури, впливає на розвиток майбутніх генерацій. Втім, ще не всі факти з біографії достеменно досліджено та й не всі твори дійшли до нас!

  З нагоди 209-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка, ми пропонуємо сфокусувати свій погляд «ззовні всередину», між тим пройти шлях виокремлення віх його життя: прочитати, побачити, почути та, ймовірно, зрозуміти ІНАКШИМ.

  Запрошуємо долучитись до програми:

  9 березня 15:00-17:00 кінопоказ фільму «І я таки жив» (реж. О. Денисенко) – Паркова аудиторія (127), Центр Шептицького, 1 поверх.

  10 березня 15:00-18:00 культурна рефлексія «Шевченко: незламності» – хол Центру Шептицького:

  – Читка поезій Т.Г. Шевченка різними мовами світу. Форма для реєстрації учасників: https://forms.gle/j5Pp65xRVHag1QpBA;
  – Спільне малювання картини «Шевченко в ЦШ»;
  – Біографічний квіз «Заслання Т.Г.Ш.»;
  – Виступ-презентація фіналістів конкурсу культурологічних рецензій – огляд експозиції сучасного плаката «Шевченко: енергія війни» у рамках співпраці з Національним музеєм Тараса Шевченка.

   

  Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!

  Організатори: Центр Шептицького та Гуманітарний факультет УКУ.

  #центршептицького #тарасшевченко #уку

ІНШІ події центру