Reinvigorating the Public Square: Religion and Friendship

 • Дата
  1 Березня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького
  Вартість
  400
  Зареєструватись
  Reinvigorating the Public Square: Religion and Friendship

  Факультет суспільних наук УКУ запрошує на лекцію «Reinvigorating the Public Square: Religion and Friendship», яка відбудеться 1 березня 2019 року о 17:00 в Центрі Шептицького в рамках Конференція Friendship in the Time of Facebook за сприяння Школи публічного управління, IIECI та Аналітичний центр УКУ.

  Запрошені експерти:
  Shaun Casey – директор Центру релігії, миру та світових відносин Берклі, Джорджтаунський університет, США;
  Jose Casanova – професор кафедри соціології, старший науковий співробітник, Центр релігії, миру та світових справ Берклі, Джорджтаунський університет, США.

  Проблема нашої публічної сфери сьогодні полягає не так у відсутності доступу релігії або інших забутих голосів, як у необхідності стишення занадто галасливих голосів і зменшення какофонії та поляризації, що підриває довіру до публічних дебатів і суспільної сфери. Саме тут «релігія і дружба» можуть стати тим антидотом, який здатний розпочати серйозний міжрелігійний діалог та справжнє особисте визнання «іншого».

  Мова заходу: англійська (без перекладу).
  Місце проведення: Центр Шептицького УКУ (вул. Стрийська 29, аудиторія 203).
  Для студентів та викладачів Українського католицького університету участь в конференції безкоштовна за умови попередньої реєстрації 👉 http://bit.ly/2TUdLRN

  Для колег з-поза УКУ вартість участі в одному дні Конференції (середа, четвер або п’ятниця) – 150 грн. Відвідування всіх трьох днів Конференції – 400 грн 👉http://bit.ly/2S6LWnn

  Більше інформації можна отримати завантаживши PDF 👉 http://bit.ly/2Xb6lLJ

  Також для додаткової інформації контактуйте Maksym Kolyba – [email protected]

ІНШІ події центру