Публічна лекція Джона Свіні (Великобританія)

 • Дата
  5 Жовтня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького великий конференц-зал (цоколь)
  Зареєструватись
  Публічна лекція Джона Свіні (Великобританія)

  Запрошуємо на публічну лекцію британського журналіста Джона СВІНІ “Саєнтологія: реалії псевдорелігійної доктрини”, що відбудеться у рамках VІІІ Львівських психіатричних зустрічей.
  ПРОГРАМА зустрічей: http://ipz.org.ua/viii-psyhiatrychni-zustrichi/

  Дата: 5 жовтня 2018 року
  Час: 14.00 – 16.00

  РЕЄСТРАЦІЯ: https://goo.gl/forms/147oeFWxv2GRMnFd2

  ДЖОН СВІНІ – відомий британський журналіст-розслідувач, письменник, удостоєний численних нагород. Працював у газеті «The Observer», а також у серії BBC Panorama і Newsnight. Його роботи для BBC Panorama і BBC Newsnight включають в себе фільми про Саєнтологію, Північну Корею і привид воєн Володимира Путіна в Україні. 
  12 років роботи в “The Observer” Джон присвятив репортажам про війни, революції та хаос більш ніж у 60 країнах, включаючи Румунію, Алжир, Ірак, Чечню, Бурунді, Сьєрра-Леоне та Боснію.
  Джон приєднався до BBC у 2001 році, де його видатні навички як журналіста-слідчого допомогли очистити імена семи чоловіків і жінок, помилково звинувачених у вбивстві або вбивстві через сумнівні експертні докази.
  Джон виграв кілька нагород за свою роботу як у пресі, так і в тележурналістиці. Отримав нагороду Paul Foot Award у 2005 році за свої дослідження у справах Саллі Кларка, Анжели Каннінгс та Донни Ентоні. Також отримав нагороду Королівського телевізійного товариства (Royal Television Society, RTS) за доповідь на BBC One “Реальна історія про Анжела Каннінгс та нагороду Sony Gold за радіодоповідь про Саллі Кларк. Завоював призи від RTS та Міжнародної Амністії за права людини в Чечні, Косово та Алжирі (Amnesty International for human rights in Chechnya, Kosovo and Algeria) і був названий журналістом року. Виграв премію “Еммі” та премію RTS за програми про різанину в Круша-е-Маде, Косово.
  Джон є автором десяти книг, у тому числі “Життя та злі часи” Ніколаса Чаушеску (The Life and Evil Times of Nicolae Ceausescu) та “Торгівля з ворогом”: Британське озброєння Іраку (Trading with the Enemy: Britain’s Arming of Iraq).
  Журналіст-слідчий відомий своїми документальними фільмами про деякі з найбільш корумповані організації та країни на Землі, включаючи саєнтологію та Північну Корею. Його фільм “Саєнтологія і я” про суперечливу організацію залишається одним із найпопулярніших та дискусійних фільмів останніх років.

  ДЕТАЛЬНІШЕ про лектора: https://en.wikipedia.org/wiki/John_Sweeney_(journalist)

ІНШІ події центру