Про центр

  • Центр Шептицького – ресурсно-інформаційний центр Українського католицького університету, що об’єднує навчальні аудиторії, публічний культурний простір, конференц-зали, дитячу зону, кафе, книжкову крамницю, виставкову зону, адміністративні приміщення та бібліотеку.

    Центр Шептицького служить ключовим місцем для реалізації просвітницької місії Українського католицького університету і є провідним публічним простором, в якому поєднуються культура, наука та освіта.

  • Центр є простором для всебічного інтелектуального розвитку та наукового зростання як для спільноти Університету (студенти, викладачі, науковці, випускники, старшокласники), так і для інших пріоритетних аудиторій (вчителі, студенти інших навчальних закладів, особи з особливими потребами, волонтери, бізнес, релігійні організації).

    Ми є сучасним інформаційно-культурним Центром зі світовими стандартами. Тому культурні проекти або ж такі, що знаходяться на перехресті науки, освіти, культури і релігії є серед наших пріоритетів. Ми підтримуємо суспільно орієнтовану та проектно організовану міждисциплінарну комунікацію між науковцями, релігійними, культурними і суспільними діячами, взаємодіємо з освітянськими, молодіжними та церковними середовищами.

Команда центру

Команда бібліотеки