Презентація книги Ярослава Грицака «Подолати минуле: глобальна історія України»

8 Грудня
    Центр Шептицького Великий зал (002)
    Подія у Facebook
    Презентація книги Ярослава Грицака «Подолати минуле: глобальна історія України»

Бібліотека УКУ, Центр Шептицького УКУ та видавничо-освітній проект «Портал» запрошують спільноту Українського католицького університету на презентацію нової книги Ярослава Грицака «Подолати минуле: глобальна історія України».

«Подолати минуле: глобальна історія України» — книга, над якою автор працював близько 15 років.

Через поєднання глобального та локального і через аналіз минулого можна краще зрозуміти, де зараз є Україна і світ та куди вони могли б рухатися далі.

Книга розвінчує міфи, стереотипи та ілюзії про Україну. Відкриває нові горизонти і теми для осмислення минулого. Шукає нові вектори для дискусії про сучасне та майбутнє України.

Ярослав Грицак — український науковець, історик і публіцист. Доктор історичних наук, професор Українського Католицького Університету.

Модеруватиме зустріч отець Юрій Щурко — декан філософсько-богословського факультету УКУ, доктор біблійного богослов’я.

*з продовженням карантинних обмежень відвідати подію можна за умови наявності сертифікату про повну вакцинацію від Covid-19, або негативного ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 72 години, або Covid-сертифікату про одужання.