Презентація книги Вікторії Бурлаки “Постмедійна оптика.Українська версія”

 • Дата
  5 Грудня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького 403 ауд.
  Вартість
  По реєстрації
  Зареєструватись
  Презентація книги Вікторії Бурлаки “Постмедійна оптика.Українська версія”

  5 грудня
  о 16:30 год
  у 403 ауд. Центру Шептицького УКУ 
  відбудеться презентація нової книги мистецтвознавиці Вікторії Бурлаки «Постмедійна оптика. Українська версія».
  Книгу видано за підтримки Українського культурного фонду. Захід організовано в межах виставкового кураторського проєкту «Медіазалежність. Українська версія», що проходить у Києві в Українському домі з 20 листопада до 12 грудня.

  «Постмедійна оптика. Українська версія» — аналітичний проєкт мистецтвознавиці Вікторії Бурлаки, яка досліджує один із головних напрямів розвитку українського актуального мистецтва — від його перших кроків наприкінці 1980-х років й до нашого часу. В центрі уваги авторки — постмедійна оптика, цікаве явище в актуальному українському живописі, фотографії, діджитал-арті, яке досі не було ґрунтовно описане. В книзі послідовно та ретельно описані ключові роботи митців, які зробили суттєвий внесок у формування напряму, наведено інтерв’ю художників, що нині сприяють розвитку вітчизняного сучасного мистецтва.

  Книга є практичним результатом кураторської практики Вікторії, постійної взаємодії із сучасним арт-середовищем.

  «Це осмислення того, що відбувалось зі мною протягом двадцяти років моєї професійної діяльності, — розповідає авторка. — Осмислення тренду “постмедійного мистецтва”, який я вважаю ключовим у розумінні специфіки сучасного мистецтва – як би там не було, але сьогодні ми сприймаємо світ виключно скрізь призму медіа, безпосереднього доступу до реальності вже немає. Але ця обмеженість поля зору рамою видошукача насправді приховує в собі нові можливості».

  На презентації перші 30 людей, які зареєструється та прийдуть, отримають книгу «Постмедійна оптика. Українська версія» в подарунок!

  Форма реєстрації: https://forms.gle/UCbh678TYQfN7um69

ІНШІ події центру