Презентація книги Мирослава Мариновича про Андрея Шептицького

 • Дата
  10 Квітня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького Паркова аудиторія
  Вартість
  Безкоштовно
  Зареєструватись
  Презентація книги Мирослава Мариновича про Андрея Шептицького

  Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Видавництво Старого Лева запрошують на презентацію книги Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип ‘позитивної суми’» у Львові. У межах презентації автор, відомий громадський діяч та проректор з питань призначення та місії Український католицький університет UCuniversity Myroslav Marynovych представить свою роботу, а також відбудеться обговорення книги зі спеціально запрошеними гостями.
  Книга містить ґрунтовний аналіз інтелектуальної спадщини Митро­полита Андрея Шептицького через 4 аспекти: богословське підґрунтя, сфера економічних стосунків, національна сфера, міжрелігійна та міжконфесійна сфери. Автор книги проводить ціннісний аналіз, за допомогою якого прикладає вчення Шептицького, його зосередженість на формуванні мислення у стилі win-win до нинішньої геополітики – до ситуації в Україні, Європі, США та Росії.
  Учасники дискусії:
  Myroslav Marynovych, автор, український правозахисник та релігієзнавець, член-засновник Української Гельсинської спілки, учасник Несторівської групи;
  Sophia Opatska, Декан-засновниця #LvBS, проректорка УКУ;
  Oleh Yaskiv, доктор технічних наук, громадський діяч, директор Центр Шептицького;
  Андрій Худо, співзасновник Холдингу емоцій !FEST, член Дорадчої ради #LvBS;
  Виктор Иванчик, український підприємець, засновник та генеральний директор агрохолдингу «Астарта», засновник Благодійний фонд “Повір у себе “.
  – Модератор: Marjana Savka, головна редакторка і співзасновниця Видавництво Старого Лева.

  *Книгу видано за підтримки випускників #LvBS: магістерської програми Key Executive MBA, магістерської програми з інновацій та підприємництва, а також магістерської програми з управління персоналом та організаційного розвитку, яким автор складає велику подяку.

  Коли: 10 квітня 2019 року, 18:30
  Де: авд. 127, Центр Шептицького, вул. Стрийська, 29, Львів
  Контактна особа: Соломія Саврук [email protected], +380 50 289 1210

  Вхід вільний за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/Pcvwtt

ІНШІ події центру