Презентація книги Марічки Паплаускайте «Бог дивовижних людей та інших грішників”

 • Дата
  23 Жовтня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького Паркова аудиторія
  Вартість
  Вхід вільний
  Презентація книги Марічки Паплаускайте «Бог дивовижних людей та інших грішників”

  Запрошуємо на презентацію книги Марічки Паплаускайте «Бог дивовижних людей та інших грішників” (Видавництво «Човен»)

  Це не художня література.
  Це історії про дивовижних людей, створені засобами художнього репортажу.
  Історії героїв Марічки Паплаускайте можна читати із захопленням, недовірою чи острахом, але ними не можна не дивуватися. Ці люди не є святими, вони помилялися і помиляються. Іноді фатально…:
  Пастор, який врятував тисячі залежних від вулиці й наркотиків дітей у Маріуполі. Науковець, якого викрали та ув’язнили бойовики «ДНР». Власниця успішного бізнесу, яка не змогла врятувати від смерті власну доньку, що мала рідкісне захворювання. Новонавернений християнин, засуджений довіку за вбивства та зґвалтування. Столяр, який таємно від комуністичної влади провадив Богослужіння у квартирах вірян….
  Кожен із героїв книжки сконцентрував у собі неймовірну енергію та готовність усупереч обставинам бути чи залишитися людиною: щирою, складною, відкритою, вразливою, доброю, суперечливою, талановитою.
  Про це і поговоримо на зустрічі.

  Marichka Paplauskaite — українська репортерка; співзасновниця та головна редакторка онлайнового журналу Reporters.; співзасновниця The Ukrainians; викладачка Школа журналістики УКУ. Двічі лауреатка відкритого конкурсу для журналістів «Text». Фіналістка Конкурсу професійної журналістики «Честь професії – 2019» у номінації «Найкращий репортаж».

  Модеруватиме зустріч Надія Калачова – PR-менеджерка в Емаус. Центр підтримки людей з особливими потребами.

  Коли: 23 жовтня о 16:00 год
  Де: Паркова аудиторія Центру Шептицького УКУ

ІНШІ події центру