ПОКАЗ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФІЛЬМУ «МИКОЛА ШИМЧУК. У ПОШУКАХ СУТНОСТИ»

 • Дата
  18 Лютого
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького ауд. 127
  Зареєструватись
  ПОКАЗ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФІЛЬМУ «МИКОЛА ШИМЧУК. У ПОШУКАХ СУТНОСТИ»

  Команда Центру Шептицького запрошує на показ документального фільму «Микола Шимчук. У пошуках сутности». Демонстрація відбудеться за участі творчої команди проєкту.

  Метою кінострічки є відкриття творчості одного із найяскравіших українських художників, крізь призму живопису якого ми можемо розповісти про сучасну Україну, її культуру, мистецтво, інтелігенцію; показати Львів, як один із культурних та мистецьких центрів Європи, показати, як митці живуть і про що думають під час війни.

  У фільмі показано понад 100 картин Миколи Шимчука!

  Учасники кінопрезентації:

  Андріана Біла – авторка ідеї та сценарію фільму.

  Станіслав Литвинов – режисер фільму.

  Микола Шимчук – видатний український художник, головний герой фільму.

  Олег Яськів – культуролог, кінознавець, проректор із наукової роботи Українського Католицького Університету.

  Фільм створено за підтримки Світлани Ніколь Джелден та Нітеша Пала в рамках ініціатив #ТворимоКультуруРазом та #БільшеУкраїнивСвіті

  Чекаємо на зустріч з вами 18 лютого о 18:00!

  ДОВІДКА:

  Микола Шимчук – відомий український художник, заслужений художник Укpaїни,   представник львівської художньої школи, професор Львівської академії мистецтв.

  Неповторність митця – у його авторському стилі, який називається – «фігурагив».   Цей стиль увібрав у себе: загальну філософію людини, роздуми над ïï божественною та земною сутністю; історію української галицької та волинської ікони; дослідження жінки та її природи.

  Його художні твори виставлялись у галереях Франції, Канади, Польщі, Болгарії, Бельгії, Великобританії, Норвегії, США, Китаї та інших країнах.

  Микола Шимчук створив унікальні вітражі для українського храму в столиці Канади – Оттаві.

ІНШІ події центру