Онлайн-презентація книги Блера Рубла “Муза міського шаленства”

 • Дата
  16 Листопада
  Місце
  Онлайн Zoom
  Вартість
  Участь безкоштовна
  Деталі
  Онлайн-презентація книги Блера Рубла “Муза міського шаленства”

  Якщо вас цікавить урбаністика, як творяться міста, як абсолютно неочевидні місця стають культурними осередками міського суспільства, тоді приходьте онлайн до нас на подію, яку готуємо спільно з видавництвом ArtHuss.

  Навіщо про таке говорити?

  Урбаністичні процеси і їх дослідження дають зрозуміти суспільні цінності, розвиток та взаємодію людей. Не просто взяти і побудувати щось десь (принаймні, так би мало бути). Крім того, цікаво спостерігати, як якась деталь чи конструкція змінює атмосферу міста, а це потім може впливати на подільшу історію!

  Буквально кілька днів тому вийшла друком книга “Муза міського шаленства” Блера Рубла у видавництві ArtHuss.

  Вона розповідає про те, як перформативні мистецтва перетворюють охоплені конфліктами міста на центри культурних інновацій.

  “Деякі міста постають для торгівлі, деякі — для релігії, інші — з державних міркувань. Неаполь почався з пісні” (цитата з книги)

  Що підштовхує спільноти до переосмислення власної ідентичності та творення нової?

  Про це поговоримо на онлайн презентації цієї книги 

  16 листопада о 16:00.

  Цінно те, що до розмови долучиться сам автор, Блер Рубл!

  А також команда професіоналів, які всебічно розкажуть про теми, охоплені у книзі та їх актуальність:

  Спікери:

  • Блер О. Рубл – заслужений член Міжнародного наукового центру імені Вудро Вільсона (Вашингтон, США). Здобув освіту в Університеті Північної Кароліни в м. Чепел-Гілл і в Університеті Торонто. Має звання почесного доктора Інституту проблем сучасного мистецтва НАМ України.
  • Джесіка Зихович – директорка Програми імені Фулбрайта в Україні та Київського офісу Представництва Інституту міжнародної освіти.
  • Наталія Мусієнко – Голова Правління благодійної організації «Українське Фулбрайтівське коло», провідна наукова співробітниця Інституту проблем сучасного мистецтва НАМ України.
  • Ольга Крекотень – помічник Аташе з питань культури Посольства США в Україні.
  • Олеся Камишникова – викладачка, літературознавиця, перекладачка.
  • Оксана Узлова – літературознавиця, перекладачка.

  Видання стало можливим завдяки підтримці Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та сприяння асоціації випускників Програми імені Фулбрайта — благодійної організації «Українське Фулбрайтівське коло».

  Подія буде онлайн. Всі деталі тут:

  https://www.facebook.com/events/426564992325910

ІНШІ події центру