Не можемо не поділитись фото з випускних урочистостей ‍ Один з найзворушливіших днів в УКУ.#УКУ_випуск_2019 Ми щасливі, що сьогодні на випускному був присутній Президент УКУ, Архиєпископ-Митрополит Bo

 • Дата
  23 Березня
  Місце
  Не можемо не поділитись фото з випускних урочистостей ‍
Один з найзворушливіших днів в УКУ.#УКУ_випуск_2019
Ми щасливі, що сьогодні на випускному був присутній Президент УКУ, Архиєпископ-Митрополит Bo


  Не можемо не поділитись фото з випускних урочистостей 🎉👩‍🎓
  Один з найзворушливіших днів в УКУ.


  #УКУ_випуск_2019
  Ми щасливі, що сьогодні на випускному був присутній Президент УКУ, Архиєпископ-Митрополит Borys Gudziak. Слова, з якими він звернувся до випускників, як завжди, перейняті глибоким сенсом:

  “Ми знаємо притчу про нові і старі бурдюки, про молоде і старе вино, мовляв, якщо налити молоде вино в старі бурдюки, – вони тріснуть. У цій притчі, звичайно, звертається увагу на якість бурдюків – на різницю між новими і старими. Але звернімо увагу, що є у цих бурдюках – вино. Христос говорить про бурдюки раз, але скільки разів він говорить про вино? Чому? Яка є якість, яке значення вина? Чому у Псалмі 103 ще у Старому Завіті сказано, що вино веселить серце чоловіка, чому Ісус помножує вино на весіллі, чому ми піднімаємо чашу вина і на Євхаристії як символ крові? Вино є матеріалом, який Бог використовує, щоб бути близько. Христос дає вино як символ пролитої крові…

  Тому прошу вас, дорогі випускники: не наливайте в свої бурдюки “кока-коли”, чи будь-якої іншої підміни вина. Не в цьому є наше задоволення. Справжня радість християнина у розумінні, що важливі речі потребують часу. Не має швидкого доброго вина. Його просто нема. Якщо вам таке пропонують, не сумнівайтеся, що воно розірве ваші бурдюки. Якщо ви це зрозумієте і будете нести у своїх бордюках добре вино, ви наблизитеся до тої істини, що вино дається як дар, що готується кров’ю жертви Спасителя, а та, у свою чергу, кличе вас до жертовності, до праці з перспективою вічності.

  На одній із зустрічей один молодий чоловік запитав мене: “Владко, як давати собі раду з втомою? Ми вже 4 роки працюємо над однією справою і не бачимо змін”. Я відповів: “Ще так попробуйте 20 років, а тоді поставте собі це саме запитання”. Найкраще вино за чотири роки не готується. Не очікуйте швидких змін, тому що сам Господь пропонує нам своє життя до кінця, пропонує нам вічність. Перспектива на вічність змінює все. Подумаймо, чи ми живемо з надією на вічність, чи хочемо бути у вічності, чи вона існує для нас…? ”


  Facebook

ІНШІ події центру