“Мистецтво глибоких медіа: про-являючи (не)живе і (не)видиме”. Лекція Андрія Лініка

  • Дата
    15 Квітня
    Місце
    Центр ім. Андрея Шептицького
    Вартість
    Безкоштовно
    Подія у Facebook
    “Мистецтво глибоких медіа: про-являючи (не)живе і (не)видиме”. Лекція Андрія Лініка

    Новий стан і різні форми стосунків, які виникають між живим та не-живим, людським і не-людським, перебувають у фокусі уваги мистецької традиції. Мистецтво глибоких медіа – це напрямок сучасного мистецтва, який розвивається на межі мистецтва, філософії та науки.

    Художники(ці), які працюють в сфері мистецтва глибоких медіа зосереджують свою увагу на таких фізичних властивостях як гравітація, електромагнітні поля, грунти, мінерали і кристали, бактерії, віруси. В той же час, вони проявляють і не-видиму матеріальність технологічної природи – радіохвилі, плати, кабелі.

    Працюючи в полі природного, технологічного і символічного, художники(ці), перебуваючи в рівноправних умовах з «нелюдськими» агентами, створюють генеровані, напівавтономні чи навіть живі твори. 

    Протягом лекції, ми звертатимемося до творів таких художників і художниць як:  Джо Дейвіс, SymbioticA, Сесилія Йонссон, Мелісса Даббін та Аарон С. Дейвідсон, Art Oriente Objet та інших.

    Про це все розповідатиме 15 квітня  о 16.00 Андрій Лінік.

    Андрій Лінік, художник і куратор проектів мистецтв нових технологій. Один з співзасновників Інституту актуального мистецтва у Львові, головний координатор низки проектів Інституту актуального мистецтва і Тижня актуального мистецтва у 2008 році. Учасник Sound City Days (Словаччина), Cyberfest (Німеччина), Бієнале Нових медіамистецтв WRO (Польща); Mindware 1.0. Technologies of Dialogue (Польща); «Тижня актуального мистецтва» (Україна) та ін.

    Трансляцію дивіться на Facebook-сторінці Центру Шептицького УКУ. Реалізація цього проекту здійснена за підтримки Львівської міської ради в рамках Програми “Львів 2020: Фокус на культуру”

ІНШІ події центру