Марсіани на Хрещатику. Літературний Київ початку XX століття

Вартість
    Вхід вільний
    Марсіани на Хрещатику. Літературний Київ початку XX століття

Запрошуємо на презентацію нової книжки літературознавиці Віри Агеєвої — «Марсіани на Хрещатику. Літературний Київ початку XX століття».

Нова книжка пані Віри — це мандрівка літературним Києвом початку ХХ століття. Авторка показує Київ очима авангардних художників, бунтівних емансипанток, богемних поетів, Київ, у якому жили й творили, попри все, що відбувалося довкола, Київ, який вистояв, уберігши свою історію та майбуття.

Модеруватиме розмову Данило Ільницький, літературознавець, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри філології Українського католицького університету.

Зустрічаємося 25 лютого о 15:00 у Центрі Шептицького (Львів, вул. Стрийська, 29а; 302 аудиторія).
    Вхід вільний, реєстрація непотрібна.

❗️Друзі, у Бібліотеці УКУ триває 2 етап благодійного проєкту «Хочу читати», створеного для збору книг у зруйновані чи пошкоджені через війну бібліотеки.
    Зараз у Бібліотеці збирають книжки для Снігурівської громади Миколаївської області, яка тривалий час перебувала в окупації. Якщо ви бажаєте долучитись, то ось тут є детальна інформація.

Книжки Віри Агеєвої можна придбати безпосередньо на презентації, або ж за цими посиланнями:
    «Марсіани на Хрещатику»:
    паперова