МАЛІ ІСТОРІЇ ВЕЛИКОЇ ВІЙНИ

 • Дата
  21 Квітня - 30 Квітня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького Цоколь
  ВХІД ВІЛЬНИЙ
  МАЛІ ІСТОРІЇ ВЕЛИКОЇ ВІЙНИ

  «МАЛІ ІСТОРІЇ ВЕЛИКОЇ ВІЙНИ» — волонтерський проєкт Українського католицького університету, розпочатий із перших днів повномасштабного вторгнення. До реалізації проєкту залучені працівники, викладачі та студенти УКУ. 

   

  Метою проєкту є збирання свідчень звичайних українців, яких захопила війна, та їхньої відповіді на цей виклик. Частина свідчень опублікована на медійних платформах УКУ та наших медіапартнерів. У майбутньому всі матеріали в повному обсязі будуть доступні на документальній онлайн-платформі усної історії війни. 

   

  На сьогодні зібрано 156 відеосвідчень людей з різних куточків України та з-за кордону. Серед них — волонтери і перевізники, переміщені особи та полонені, військові й комунальники, медики та освітяни, діячі культури і науковці, представники релігійних спільнот і монаших згромаджень, молодь і пенсіонери. Кожен з них мав свої життєві пріоритети і плани на майбутнє. Ніхто з них не включав у ці плани повномасштабну війну, проте всі вони зустріли виклик з гідністю. 

   

  • Пропонована експозиція дає змогу зазирнути в історії наших героїв. Це унікальні історії про «гірчичні зерна», які проростають у нашу остаточну і неминучу Перемогу.
  • Це — задокументована історія української сили духу, стійкості й незламності, що живиться закоріненим в людях відчуттям справедливості, любові до рідної землі і до людськості як такої, вірою у непроминаючу Божу любов.

  Проєкт знаходиться в цоколі Центру Шептицького та доступний для огляду 21-30 квітня

  Підтримати проєкт можна тут.

ІНШІ події центру