#ЛюдиШептицького – про людей, яких ти можеш зустріти у Центрі️ студента 4 курсу програми “Історія” Українського католицького університету. В минулому член Студентської ради УКУ

 • Дата
  23 Березня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького
  Зареєструватись
  #ЛюдиШептицького – про людей, яких ти можеш зустріти у Центрі️ студента 4 курсу програми “Історія” Українського католицького університету. В минулому член Студентської ради УКУ


  #ЛюдиШептицького – про людей, яких ти можеш зустріти у Центрі❤️

  Студент 4 курсу програми “Історія” Українського католицького університету. В минулому член Студентської ради УКУ, Парламенту студентів УКУ, Організації Спортивних Ініціатив. Останні півроку провів в European University Viadrina в Франкфурті-на-Одрі (Німеччина), де вивчав поведінкову економіку.

  ☑️Часто доводиться чути запитання – для чого тобі як студенту-історику поведінкова економіка, і взагалі, що це таке? Зараз в рамках написання бакалаврської роботи я працюю над дослідженням споживальницького суспільства в США в період “prosperity” (20-ті роки ХХ ст), де пробую аналізувати рекламу того часу крізь призму теорій поведінкової економіки – дисципліни, яка досліджує вплив психологічних факторів на прийняття економічних рішень.

  ☑️Маю певну пристрасть до зелених зон, і взагалі вважаю парки чи не найважливішим простором в містах, тому невимовно люблю Берн, Цюрих, Берлін. Можливо тому так склалось, що і серед улюблених місць у Львові Шевченківський гай, Стрийський парк, та Погулянка. Однак, найчастіше мене можна зустріти в студентському містечку УКУ.

  ☑️Що стосується читацьких вподобань, то маю визнати, що серед художньої літератури майже не читаю живих авторів. Завжди важко виділяти улюблені книги і складати “топ-списки”, тому, натомість, спробую назвати те, що надихало на довгі роздуми. Насамперед це “Брати Карамазови” і “Ідіот” Ф. Достоєвського; “Чума”, “Сторонній”, “Падіння” А. Камю, “Процес” Ф. Кафки, “Думки” Б. Паскаля.

  ☑️Слухаю надзвичайно різну музику, від Густава Малера до Bones, але особливо люблю свінг, джаз, бі-боп: Бенні Гудмен, Каунт Бейсі, Джанго Рейнхардт; latin-jazz, сальсу: Еді Палмері, Селіа Круз, Тіто Пуенте; а також фанк – Earth Wind and Fire, Wild Cherry, Parliament.

  ☑️Центр Шептицького особливо подобається влітку, коли там мало людей. Скляна конструкція з видом на Стрийський парк створює відчуття того, що ти читаєш чи працюєш посеред лісу, для повноти ефекту можна ще включити звуки Noisli.

  ☑️Дуже не люблю соцмережі, профіль в FB тримаю тільки щоб слідкувати за подіями. Не гортаю стрічку, не фоловлю блогерів, не коментую пости. З медіа час від часу читаю тільки The Economist, TechCrunch.

  Вже 19 серпня Святослав вирушає на семестрове навчання в США по програмі Global UGRAD, тому встигніть випити з ним каву😉


  Facebook

ІНШІ події центру