#ЛюдиШептицького – про людей, яких ти можеш зустріти у Центрі ️ Roman Nazarenko – докторант Tilburg University, керівник офісу Ректора УКУ, національний лектор Українська академія лідерства, читає к

 • Дата
  21 Березня
  Місце
  #ЛюдиШептицького – про людей, яких ти можеш зустріти у Центрі ️

Roman Nazarenko – докторант Tilburg University, керівник офісу Ректора УКУ, національний лектор Українська академія лідерства, читає к


  #ЛюдиШептицького – про людей, яких ти можеш зустріти у Центрі ❤️

  Roman Nazarenko – докторант Tilburg University, керівник офісу Ректора УКУ, національний лектор Українська академія лідерства, читає курс лекцій “Несподіваний Іслам” у Центрі Шептицького УКУ, керівник проектів у Libertas Center for interreligious dialogue/Центр діалогу Лібертас

  ✔️ До 16 років я прожив в Криму та хотів бути військовим перекладачем

  ✔️ Після школи вирішив поступити на Філософсько-богословський факультет УКУ. Не всі розуміли мій вибір. Тому паралельно поступив на видавничу справу та редагування у Кримський інститут інформаційно-поліграфічних технологій у Сімферополі.

  ✔️ Коли переїхав до Львова, зрозумів, що тут зовсім інше середовище, ніж в Криму. Окрім шоку від погоди, це був і культурний шок. На Галичині дуже чітко відчуваються елемент альтруїзму, відкритості, волонтерства.

  ✔️ До 3-го курсу цікавився біблеїстикою. Потім у мене “згорів” комп’ютер і пропали всі матеріали по цьому напрямку – близько 16-17 Гбайт текстів. Після цього я вже не мав моральної сили знову повернутися до вивчення біблеїстики.

  ✔️ Одного разу почув вірменську музику і з того часу почав цікавитись східною культурою – вивчати турецьку мову, історію, спробував писати про Іслам. Якраз потрібно було вибирати тему курсової. Спершу курсову, а потім і дипломну роботу я вже писав про Іслам. А біблійні знання мені дуже допомогли у цьому.

  ✔️ Після 5 років навчання в УКУ поїхав на 4 роки в Нідерланди, 3 з яких зайняв ліцензіат. Якраз зараз підходжу до завершального етапу свого докторату про Іслам та Християнство.

  ✔️ В Нідерландах короткий час працював фітнес-інструктором, вчив арабську. В останній рік свого перебування в Нідерландах, у лютому навіть мав роботу в теплиці, інколи працював по 19 год на день. Це був період експериментів над собою. Я позбувся тих рамок, які я мав в Криму та у Львові. Там запустив дуже довгу бороду, а у гардеробі почали з’являтись кольорові речі.

  ✔️ Улюблене місце у світі – це Дубай. Адже там сплелись три стихії, які дуже люблю – страшенна спека, море та арабський світ, культура.

  ✔️ Найбільший фанат Бумбокс в УКУ, а може і в Україні) У мене в машині немає іншої музики, крім Бумбоксу. Кожну пісню проживаю як свою історію і це велике джерело натхнення для мене.

  ✔️ Багато часу проводжу в Центрі Шептицького. Якщо порахувати кількість проведених тут годин, мабуть, я на 1-му місці, із суттєвим відривом 😊

  ✔️ Остання прочитана книга – Валерій Пекар “Різнобарвний менеджмент. Еволюція мислення, лідерства та керування.”

  ✔️ Двічі на тиждень ходжу в консерваторію, де вивчаю гру на барабанах.

  ✔️ Багато часу приділяю футболу. Треную футбольну команду УКУ. Улюблений клуб – Інтер (Мілан) Італія.

  ✔️ Якби була можливість взяти у когось інтерв’ю в УКУ – це був би Yaroslav Prytula.
  #unexpected_islam
  #несподіваний_іслам
  Facebook

ІНШІ події центру