#ЛюдиШептицького Про людей, яких ти можеш зустріти у Центрі️ Мирко Лесюк (Myrko Lesiuk) – думає, що він блогер, Магістр Центру Шептицького та fashion-advisоr, але насправді він студент богословсько

 • Дата
  30 Березня
  Місце
  #ЛюдиШептицького 
Про людей, яких ти можеш зустріти у Центрі️

Мирко Лесюк (Myrko Lesiuk) – думає, що він блогер, Магістр Центру Шептицького та fashion-advisоr, але насправді він студент богословсько


  #ЛюдиШептицького
  Про людей, яких ти можеш зустріти у Центрі❤️

  Мирко Лесюк (Myrko Lesiuk) – думає, що він блогер, Магістр Центру Шептицького та fashion-advisоr, але насправді він студент богословського факультету УКУ, менеджер зв’язків з громадськістю відділу рекрутингу УКУ, фотограф, співзасновник Вільний Простір та активний волонтер.

  ☘️ Український католицький університет – це дуже хороша платформа для спілкування з крутими людьми, яких я б не зустрів, якби не вчився тут. Завжди надихаюсь такими людьми як Мирослав Маринович, Владика Борис Гудзяк та о.Богдан Прах – мені дуже подобається, як вони комунікують зі студентами, допомагають з проектами, просто спілкуються. А ще в УКУ ти завжди отримуєш фідбек від викладачів. Як казав один випускник ФБФ: “УКУ – це фуршет можливостей”.
  ☘️ УКУ – це великий адронний колайдер, який притягує найкращі частинки до себе, а енергія взаємодії цих частинок є набагато більшою, ніж будь-де.
  ☘️ Центр Шептицького – то є велика суцільна теплиця. Я відчуваю себе хом’ячком, якого весь час підгодовують, і все що можна вже дали, навіть не знаю що ще можна очікувати. Але цей комфорт, який панує у Центрі Шептицького, може бути інколи шкідливий, бо люди розслабляються і не хочуть виходити з зони комфорту.
  ☘️Мене можна зустріти де завгодно, але зазвичай це центр міста, або Вільний Простір. Є дуже багато закладів, які відвідую – це Port.WineBar.Lviv , Човен чи Tante Sophie cafe escargot. Попадаю в цей бермудський трикутник і вже не можу вийти. Ще у мене є секретне місце, але я його не розголошую, щоб туди не набігло купа людей. Якщо когось дуууже цікавить, то можу написати в приват😉
  ☘️ В Instagram слідкую за @iamgalla @sergeysuxov. Я й сам можу прокачати ваш Instagram – не зроблю вашу сторінку популярною, бо “які алгоритми – таке життя”, але дам вам інструменти для того, щоб ваша сторінка стала естетичною.
  ☘️ В Telegram – це зазвичай канали, пов’язані з маркетингом, переглядаю Територію твого розвитку, t.me/addmeto, t.me/awdee, telegram.me/villageua
  ☘️Facebook читаю менше, але заходжу на The Village Україна, The Guardian та Inspired
  ☘️Найкраща для мене книга – це “Маленький принц” Антуана Де-Сент Екзюпері, інколи думаю, що я – це він. З останніх – це “Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього”, автор Юваль Ной Гарарі. Ну і читайте Шекспіра, бо це класика.
  ☘️Останнім часом я дуже підсів на класику, почав відвідувати Львівський органний зал, ходив на фестиваль LvivMozArt. Я великий фанат Coldplay, люблю слухати The Lumineers, Johnny Cash, Sufjan Stevens та Duft punk. Якщо вам потрібна якась крута музика, якої ви ще не чули, то можете звертатись, бо я такий собі music-worm і вишукую її глибоко.
  ☘️Трачу шалену кількість грошей та часу на перегляди фільмів, я страшний кіноман. Мрію стати видатним режисером. Люблю саундтреки з фільмів, завжди їх вишукую. “Крістофер Робін” – це те, що раджу усім переглянути з новинок.
  ☘️Улюблений район – той, в якому я виріс. Це проспект Шевченка, Каліча Гора – там гарний вигляд на Львів, не потрібно лізти на Ратушу. Люблю Львів коли там немає туристів, вранці о 6 годині – ідеальний час. Багато часу проводжу на Сихові, бо маю звідти купу друзів і мій корпус знаходиться там, також подобається вулиця Коновальця і всі прилеглі до неї.
  ☘️Як ми проведемо день? Я людина спонтанна і люблю імпровізувати, тож можемо чкурнути за кордон, або піти в гори. Якщо погода буде перешкоджати, то підемо в Чайна Chaguan – місце, про яке мало хто не знає, воно знаходиться на вул. Л.Українки. Це чайовня, де вас пригостять дуже гарним китайським чаєм, проведуть церемонію. Якщо вам набридли ці всі забігайлівки чи бари – то там можна дуже гарно відпочити та набратись сил.

  Мало хто знає, але Мирослав полюбляє співати та писати поезію. Він соромиться про це говорити, але послухати його можна тут 👉 https://soundcloud.com/myrosyk-lesiuk/runnin-beyonce-naughty-boy-cover-by-io_ann-myrko
  Або шукайте його в Instagram @myr.ko
  До речі, скоро у нього та Івана Сюська виходить новий трек🎶

  А ще Мирко ніколи не бачив моря🌊
  Відвезіть нарешті хтось його туди🙏
  Facebook

ІНШІ події центру