#ЛюдиШептицького – про людей, яких ти можеш зустріти у Центрі️ ⠀ Marta Didula – студентка третього курсу соціальної роботи в Українському католицькому університеті, була членкинею Студентського Братс

28 Березня
    #ЛюдиШептицького – про людей, яких ти можеш зустріти у Центрі️
⠀

#ЛюдиШептицького – про людей, яких ти можеш зустріти у Центрі❤️

Marta Didula – студентка третього курсу соціальної роботи в Українському католицькому університеті, була членкинею Студентського Братства та Парламенту студентів. Зараз є фінансисткою в Уряд Студентів УКУ/ UCU Student Government

🔸Мене завжди можна знайти в стінах Центру Шептицького, якщо не в цоколі у кімнатці Уряду, то у бібліотеці на другому чи третьому поверхах.

🔸Навчання для мене – штука без кордонів. Я вчусь всюди і в усіх. З часом зрозуміла, що люди і ситуації в які потрапляю – найкращі вчителі. У подорожах вчусь ефективній роботі в команді та як швидко виходити з кризових ситуацій. В серпні я волонтерила у Домі Серця в Афінах. Це був безцінний досвід. Люди з якими я там познайомилась, допомогли мені краще зрозуміти саму себе та свої пріоритети.

🔸Віднедавна танцюю Лінді Хоп. Мені подобається стиль Свінгу у музиці та у рухах, на початку виглядає досить незграбно, але коли починаєш вловлювати ритм, то й танцюєш в кайф.

🔸Якось консультантка в книгарні Є порадила мені книгу: «Східно-західна вулиця», я не мала як купити її, але коли прийшла додому – побачила її на полиці в брата, так і почала читати. Тепер це моя улюблена книга. У книзі, в контексті трьох сімей, описано єврейську ситуацію 40 – х років XX ст., там я дізналась про львівських науковців – Герша Лаутерпахта та Рафаеля Лемкіна, та їх вклад у міжнародне право.
    Власне, через цю книгу, я почала більше читати про різні національні меншини та їх соціалізацію, про що й буду писати свою курсову роботу.

🔸Роби те що любиш і люби те, що робиш. Ось так можу розповісти про своє літо, бо з Диво Каяк / Dyvo Kayak лише так і було. Ще минулого літа батько купив дві байдарки для нашої сім‘ї, а потім докупив ще 12 і ми почали експерементувати. Точніше організовувати сплави по Дністру, згодом й на річці Рата.
    Це стало гарним уроком планування та організації не лише своїх вихідних, а ще групи із 25 осіб.

🔸Я не фанатка соціальних мереж, радше навпаки, тому користуюсь ними лише для комунікації.

🔸«Знайшовши себе – пізнаєте більше світ, що оточує вас і людей, що насичують його».