#ЛюдиШептицького – про людей, яких ти можеш зустріти у Центрі️ Darka Garnyk – студентка другого курсу програми Етика-Політика-Економіка, випускниця Українська академія лідерства, член Парламенту УКУ

 • Дата
  31 Березня
  Місце
  #ЛюдиШептицького – про людей, яких ти можеш зустріти у Центрі️

Darka Garnyk – студентка другого курсу програми Етика-Політика-Економіка, випускниця Українська академія лідерства, член Парламенту УКУ


  #ЛюдиШептицького – про людей, яких ти можеш зустріти у Центрі❤️

  Darka Garnyk – студентка другого курсу програми Етика-Політика-Економіка, випускниця Українська академія лідерства, член Парламенту УКУ 2016/2017, фіналістка UGRAD 2019/20, екс-стажерка організації «Екологія-Право-Людина», волонтерка 24/7 та професійна шукачка пригод за будь-який обставин.
  🌿 «Тільки сміливі мають щастя»
  Шукаю щастя ось уже дев’ятнадцятий рік свого життя. В мені ніби існує маленька Дарка, яка постійно нашіптує, що я мушу щось робити та кудись йти. Часом ловлю себе на думці, що ставлю бездіяльність за мету, щоб трохи скинути обертів життя.
  🌿 Я люблю допомагати більше, ніж їсти, тому волонтерська діяльність для мене є невід’ємною частиною життя. Починала в національний парках зі своїми батьками ще в дитинстві, сьогодні волонтерю на подіях міжнародного значення та закордоном. Наприклад, це літо я провела у Португалії, де працювала в будинку для людей з особливими потребами. Моя робота полягала в тому, що я доглядала за екзотичними тваринами (як кенгуру, сурикати та папуги) та знайомила їх з людьми. Також мені пощастило волонтерити на World Economic Forumi, BoomFestival та на гранатовій фермі в Ізраїлі.
  🌿 Я не боюсь подорожувати автостопом одною. В мене позаду 29 країн та ще більше цікавих історій для прохолодних літніх вечорів та залякувань дітей біля вогнища. Мій максимум аскетизму, якого я досягала, – це життя упродовж трьох тижнів у хіппі-печерах на березі Атлантичного океану. Максимум небезпеки – це автостоп на сирійсько-ізраїльському кордоні біля знаків «Обережно, міни!» під звуки винищувачів.
  🌿 Чому обрала Етика-Політика-Економіка? Під час співбесіди на стипендію мене питали про Гру Престолів, і подумала, що це буде прикольно, якщо матиму такі питання на семінарах впродовж чотирьох років.
  🌿 Не люблю говорити за майбутнє, бо воно тоді здається ще цікавішим.
  🌿 Навчаюсь добре як в УКУ, так і поза ним, проходячи купу тренінгів та програм. Позаду вже два етапи Вищої Політичної Школи та «Школи Солідарності НАТО», «Школи практичного права», «Економічний вимір прийняття політичних рішень», “The Invisible Migrants of Europe” та багато інших. Головне – це подаватись, а далі може статись і чудо🙂
  🌿 Зараз працюю дресирувальницею собак, водночас сумую за кенгуру)
  🌿 Скоро їхатиму в Америку по обміну на півроку по програмі UGRAD, де мене обрали однією з восьми щасливчиків з України, в яких збудеться підліткова мрія навчатися у Штатах.
  🌿 «Аліса в країні чудес» – це книжка, де кожне слово мені рідніше за колискові.
  🌿 Я виросла в дівочому хорі, де проводила до чотирнадцяти років більшість свого часу. Ми були дуже успішними закордоном, постійно вигравали різноманітні конкурси та співали на «біс» на концертах. Мені довелось покинути його через різні політичні погляди зі своїм диригентом під час Майдану. З того часу співаю на прохання та в душі, заповнюю простір своєю музикою, де б не була.
  🌿 Усім раджу послухати Balaklava Blues – це канадсько-українська група, яка накладає на українські етнічні мотиви сучасні біти та вставляє звуки і фрази з мультфільмів. Водночас, має незвичний візуальний ряд – може міксувати кадри зі старих радянських мультиків з кадрами війни на Сході.
  🌿 У Львові рекомендую, якщо нема чим зайнятись, відвідати ботанічний сад або рейв-вечірки
  🌿 Вже шостий рік вегетаріанка. У мене на тілі є тату з равликами та динозаврами🦖🐌 Завжди маю при собі запаси чорного шоколаду та ношу різнокольорові шкарпетки.
  🌿 Центр Шептицького асоціюється з 4 поверхом, де є потаємне місце для однієї людини за куточком. ЦШ – величезний мобілізатор інформації та соціального капіталу, тому це доволі вигідне місце для проводження часу. Найкращий період – сесія, коли можна тут жити 24/7 та приходити з коциком. Найкращі моменти – це посмішка та мокрі очі Грицака, коли він говорить про Бітлз.

  Текст: Daryna Panas
  Фото: Olya Klymuk
  Facebook

ІНШІ події центру