#ЛюдиШептицького – про людей, яких ти можеш зустріти у Центрі️ Анна Дзюб’як (Anna Dzubyak) – студентка 2-го курсу напрямку Філологія УКУ, редакторка Cityfrog Львів, контент-менеджер FUN Business FOR

29 Березня
    #ЛюдиШептицького – про людей, яких ти можеш зустріти у Центрі️

#ЛюдиШептицького – про людей, яких ти можеш зустріти у Центрі❤️

Анна Дзюб’як (Anna Dzubyak) – студентка 2-го курсу напрямку Філологія УКУ, редакторка Cityfrog Львів, контент-менеджер FUN Business FORUM 2018. До цього вивчала переклад у ЛНУ ім. Франка. А ще народилась і прожила 17 років у Москві.

🔹Останнім часом часто задумуюсь над ідеєю соціального підприємництва. Хочу і планую робити щось своє, але з величезною користю для нашого суспільства.
    🔹Після переїзду в Україну, УКУ став улюбленим місцем у Львові і майже сім’єю. Тому що тут важливо те, що ти робиш, а не те, що про тебе говорять.
    🔹Багато бігаю між головним корпусом УКУ, Центром Шептицького і колегіумом. Якщо побачите – зупиняйте і давайте знайомитися!
    🔹Мене приваблює містична атмосфера колишніх фабрик і заводів, тому захоплююсь проектом реконструкції Promprylad.Renovation в Івано-Франківську та львівським !FESTrepublic.
    🔹Цікавлюсь історією мистецтв та індустрією моди (а ще психологією, нейрофізіологією, космосом і далі дуже довгий список..). Якщо потрібна порада по гардеробу і стилю – звертайтесь 👌🏻.
    🔹З останнього прочитаного раджу звернути увагу на книгу “Інноватори: Як група хакерів, геніїв, та ґіків здійснила цифрову революцію” Волтера Айзексона і “Всередині Vogue” Александри Шульман. Знайдете їх у Бібліотеці УКУ.
    🔹З музики слухаю джаз, старий добрий рок (Led Zeppelin – one love!) і класичну музику.
    🔹Сторінки, за якими уважно слідкую: The Blueprint, Creatives, Anywell, The Devochki.
    🔹Як ми проведемо день? Зайдемо до Театр Лесі Українки чи Львівський органний зал, а потім довго розмовлятимемо за кавою (чи ріслінгом 😉).
    📷 – Анна Богданова