#ЛюдиШептицького – про людей, яких ти можеш зустріти у Центрі️ Andriy Fedynyshyn – керує маркетингом у Lviv.com – це медіа сервіс, який розповідає круті історії та новини, що стосуються твого життя

 • Дата
  21 Березня
  Місце
  #ЛюдиШептицького – про людей, яких ти можеш зустріти у Центрі️

Andriy Fedynyshyn – керує маркетингом у Lviv.com – це медіа сервіс, який розповідає круті історії та новини, що стосуються твого життя


  #ЛюдиШептицького – про людей, яких ти можеш зустріти у Центрі❤️

  Andriy Fedynyshyn – керує маркетингом у Lviv.com – це медіа сервіс, який розповідає круті історії та новини, що стосуються твого життя у Львові та висміює нездоровий глузд. Також Андрій є співзасновником контент-маркетингової студії Storytell.ink – це команда, яка допомагає компаніям будувати довіру та лояльність людей за допомогою ефективного контенту.

  ✔️Зараз мене найчастіше можна зустріти у тихих та комфортних місцях, де можна спокійно записати подкаст, в якому я спілкуюсь з підприємцями і практиками маркетингу. Розбираю разом з ними цікаві кейси, щоб разом зі слухачами можна було б застосувати отримані знання у себе в компаніях. Останній випуск з Олексієм Петелько (Creative/PR Director “Kumpel Group”) – “Чи варто відкривати кафе у Львові?” можна знайти тут http://bit.ly/2MnnYkV

  ✔️Щодо книжок, то страшенно рекомендую прочитати штуки, які трішки міняють мислення. Наприклад “Переворот” Люка Уїльямса, “Думай, як фрік” Стівена Дабнера та Стівена Левітта. А також гуру поведінкової економіки Даніеля Канемана, Дена Аріелі, Річарда Талера та Насіма Талеба. Вони допомагають трішки детальніше усвідомити чим ми керуємось у прийнятті своїх рішень.

  ✔️ З музикою в мене повний капець, я слухаю буквально все і чогось окремого виділити точно не можу. Тому найчастіше в логістиці себе з точки А в точку Б, я слухаю аудіокниги та подкасти. А в робочому процесі часто довіряюсь плейлистам сформованим музичними стрімінговими сервісами або ж обираю дискографію конкретного артиста. Пишучи цей текст я слухаю альбом stardustexhalemarrakechdreams від ZHU

  ✔️Центр Шептицького це свіжий подих у архітектурному та креативному просторі для Львова. Тут буквально хочеться творити. Неважливо чи ти сьогодні спікер на МедіаФорумі чи в тебе зустріч за кавою, це завжди позитивні емоції.

  ✔️Instagram то не дуже моє, а в Telegram я дуже часто, наша команда має там свій канал ІТ вакансії Львова – https://t.me/lviv_it. Там я отримую більш професійну інфу з таких каналів, як “Ой, натив”, “Боль продакшена”, “Медиаборщ!”. У Facebook слідкую за Ярославом Сердюком з banda.agency, Андрієм Федорівом, Ярославою Гресь. Та все ж більшість інформації я отримую в YouTube.

  ✔️З медіа, як не дивно Lviv.com а також Village Україна, WAS, AIN.UA. Слідкую за блогами HubSpot, Intercom та Kissmetrics.

  ✔️Як би ми провели день? Думаю поїхали б інше місто в пошуках кльової кафешки і там же ж записали суперцінний подкаст і набрейштомили купу кльових ідей.
  Facebook

ІНШІ події центру