LvBS Open House: Бізнес-освіта 2019 – це Твій час!

12 Березня
    Центр ім. Андрея Шептицького
    Зареєструватись
    LvBS Open House: Бізнес-освіта 2019 – це Твій час!

Якщо ви в роздумах про бізнес-освіту і готові інвестувати у свій розвиток вже сьогодні та розпочати навчання на дворічній магістерській програмі професійного рівня вже цієї осені – ми маємо для вас чіткий план! Вступ 2019 до Львівської бізнес-школи #LvBS розпочато, і ми запрошуємо вас 12 березня на LvBS Open House: Бізнес-освіта 2019 – це Твій час!
    Це чудова нагода відвідати майстер-класи від магістерських програм Школи, дізнатися більше про кожну з них, а також про програми Executive Education, поспілкуватися з менеджерами програм, викладачами та випускниками LvBS і розвіяти свої міфи щодо бізнес-освіти та навчання у дорослому віці та впродовж усього життя. Окрім цього, ми надамо вам чіткий план дій та розповімо про ваші подальші кроки, необхідні для успішного вступу.
    Програма заходу:
    17:00-17:15 Реєстрація всіх учасників + вітальна кава
    17:15-18:15 Ярмарок навчальних програм (можливість взяти участь в індивідуальних сесіях-презентаціях магістерських програм LvBS)
    18:15-19:15 Паралельні майстер-класи/воркшопи від програм

1. Кеy Executive МВА-сторітелінг. Для чого мені бізнес-освіта.
    Учасники:
    Oleg Baran, співвласник та директор компанії «Барком», ТМ «Родинна ковбаска», учасник програми
    Maksat Sabyrov, співвласник компаній у сферах ІТ та добувної промисловості в Киргизстані. Перший учасник програми, який переїхав до України на 2 роки, щоб навчатися у Львівській бізнес-школі УКУ
    Андрій Дзюбан, успішний ресторатор, власник мережі «Майстерня карамелі» та ресторанів «Дублін», «Tante Sophie», випускник програми 2018 року.

2. MSc in Technology Management. Experience replay: машинне навчання і як його використовувати у житті.
    Учасник: Mykola Maksymenko, Acting R&D Director, SoftServe, учасник програми MSc in Technology Management

3. MA in Human Resources and Organization Development: «Тактика роботи HR за умови зовнішньоорганізаційної нестабільності»
    Учасниця: Natalya Kiyanovska, колишній HR Department Manager у SoftServe Business Systems, випускниця програми MA in Human Resources and Organization Development

4. MSc in Innovations and Entrepreneurship: «Від пошуку бізнес-ідей до їх успішної реалізації, або Чому для втілення мрії вам необхідні фінанси?». Учасники:
    Andriy Zhovtanetskyy, викладач LvBS
    Roman Nykulyshyn, CEO – IMAGINE Design Bureau & AdVerto, випускник Програма Інновацій Львівської Бізнес-школи.

Більше деталей та РЕЄСТРАЦІЯ: https://goo.gl/3bD9pM

При заповненні реєстраційної форми, будь ласка, вкажіть, якою саме програмою ви цікавитесь і які майстер-класи плануєте відвідати. Вхід вільний лише за умови підтвердженої реєстрації від організаторів.

Місце проведення: Львів, Центр Шептицького, вул. Стрийська, 29, кампус Українського католицького університету
    Контактна особа: Олена Янковська, +38 (067) 673-18-76, [email protected]