LvBookS: Презентація книги про емоційний інтелект у бізнесі

 • Дата
  13 Червня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького
  Вартість
  Безкоштовно
  Зареєструватись
  LvBookS: Презентація книги про емоційний інтелект у бізнесі

  Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книги «Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті» авторства Валерія Козлова (Kozlova Valeria), викладачки LvBS, що відбудеться 13 червня у Львові. Видання є першою книгою українського автора на тему емоційного інтелекту в бізнесі. Деталі: https://cutt.ly/ouruNs

  Книга розповідає, як перетворити власні емоції на каталізатор для досягнення найвищих результатів, як знешкодити емоції-стоппери та оминути їхні пастки, та як самостійно підвищувати рівень емоційного інтелекту (EQ). Бізнес, кар’єра, як і все наше життя – це передусім емоції. Перемагає той, хто розуміє себе, вміє керувати власними емоціями і моделювати схожі емоції в інших. У цій книжці йдеться про те, як скористатися особливою авторською методикою бізнес-тренера Валерії Козлової, щоби підвищити рівень свого емоційного інтелекту та досягти успіху в житті та бізнесі.

  «Книжка – ключ до відкриття власних ресурсів і сили, які приховані всередині вас, але про які ви навіть не підозрювали; які можуть вивести вас не просто на наступний, більш ефективний, рівень успіху та лідерства, але й навчать отримувати задоволення від ситуацій, котрі ще нещодавно вас лякали та пригнічували», – ділиться враженнями від книги Ярина Бойчук, директорка Львівської бізнес-школи УКУ.

  «Як подолати невидиму «скляну стелю» власних обмежень? Валерія Козлова дає нам практичний інструмент розвитку і реалізації себе», – розповідає про технологію EQ-BOOST Павло Гайдай, президент компанії Avtologistika & Supply Net Company. – Ця книга про нас, про наші обмеження, а також про те, як стати вільними, щоб проживати щасливе життя у всій його повноті! Рекомендую до прочитання всім, хто ставить перед собою великі цілі».

  Книга «Емоції в бізнесі, як драйвер зростання компанії» видана у партнерстві з «Видавництвом Старого Лева» у межах серії книг на тему бізнесу та управління. Під час презентації відбудеться дискусія а тему «Емоції в бізнесі, як драйвер зростання компанії», учасники:

  Валерія Козлова – авторка книги, власниця компанії Corporate EQ, експерт з EQ в бізнесі;
  Yarka Boychuk – CEO LvBS;
  Marjana Savka – співвласниця і головна редакторка «Видавницта Старого Лева»;
  Павло Гайдай (Pavlo Haidai) – CEO та власник Avtologistika & Supply Net Company;
  Igor Blystiv – модератор дискусії, викладач LvBS, випускник програми Key Executive MBA LvBS та менторськоі програми LvBS.

  Вхід вільний за умови попередньої реєстрації: https://cutt.ly/ouruNs

  Коли: 13 червня 2019 року, 18:30
  Де: авд. Паркова, Центр Митрополита Андрея Шептицького, вул. Стрийська, 29, Львів
  Контактна особа: Svitlana Kyrylchuk, [email protected], +380 67 76 00 779

ІНШІ події центру