Лекція Сергія Проскурні “Культурний ландшафт”

  • Дата
    5 Вересня
    Місце
    Центр ім. Андрея Шептицького
    Вартість
    Безкоштовно
    Зареєструватись
    Лекція Сергія Проскурні “Культурний ландшафт”

    Зустріч буде присвячена глобальним тенденціям культурної динаміки. Сергій Проскурня проведе нас шляхом від глибокої історії – від протошумерської епохи до останнього десятиліття 21 століття. Він викладе свій погляд на механізми взаємодії явищ культури – чи того, що ми звикли називати культурою і соціуму як такого. Це буде своєрідний «вступ в географію» культурного ландшафту України. Як і ким формуються культурні ландшафти нації, включно з феноменами суспільних потрясінь та політичних парадоксів?
    ______________________________________
    Коли: 5 вересня о 18.30
    Де: Центр Шептицького, Паркова аудиторія
    Вхід вільний. Реєстрація – https://forms.gle/QBdpx8uWVWXW69VK7
    Design – Serhiy Fedynyak & Adrian Fisher
    ______________________________________
    Про лектора:
    Сергій Проскурня – театральний режисер та продюсер.
    Лауреат премії Національної спілки театральних діячів України «Експеримент». У 1977 році закінчує Черкаське державне музичне училище імені Семена Гулака-Артемовського по класу альта. Весною 1984 року дебютує, як режисер-постановник, комедією Мольєра «Месьє де Пурсоньяк» на сцені Черкаського обласного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка. Вистава стала маніфестом молоді театру та міста.

    Учасник та співзасновник безлічі мистецьких подій, театральних постановок, творчих об’єднань, українських та міжнародних культурних фестивалів. Член Національної ради з питань культури і духовності при Президентові України, також очолює Комісію ради з питань захисту культурно-інформаційного простору. Брав участь в створенні Всеукраїнської асоціації НДО в культурі (проіснувала до 2005 року). Запрошений до участі в Правлінні Центру сучасного мистецтва Сороса при Національному Університеті Києво-Могилянська Академія (1999—2003) та брав участь у підготовці виставок видатних майстрів світового мистецтва, у тому числі Енді Ворхола, Іллі Кабакова, Йозефа Бойза.

ІНШІ події центру