Лекція Романа Кечура “Психоаналіз, нейрофізіологія та мистецтво”

12 Лютого
    Центр ім. Андрея Шептицького
    Вартість
    100-150 грн.
    Зареєструватись
    Лекція Романа Кечура “Психоаналіз, нейрофізіологія та мистецтво”

Багато дітей любить розбирати батьківський годинник або навіть мамину швейну машинку. Ними рухає цікавість, що змушує нас взнати, як «все це працює». Деякі дорослі зберігають цю потребу все життя.

Саме для них, а також, не буду приховувати, для себе самого в середу 12 лютого в Центрі Шептицького Роман Кечур спробує зрозуміти «як працює психоаналіз і твориться мистецтво» та при чому тут нейрофізіологія. Наше засадниче завдання – відрізнити те, що ми про це знаємо, від того, що невідоме для нас.

Роман Кечур — завідувач кафедри психології і психотерапії УКУ. Психіатр, психотерапевт, психоаналітик, громадський діяч. Кандидат медичних наук. Дійсний член Європейської Асоціації Психотерапевтів. Навчаючий психоаналітик та супервізор Європейської конфедерації психоаналітичних психотерапій. Супервізор, голова Тренерської ради Української спілки психотерапевтів.

Коли: 12 лютого о 18.30
    Де: Паркова авдиторія Центру Шептицького УКУ
    Квитки: https://events.ucu.org.ua/e/lekciya6
    Design – Serhiy Fedynyak (Directa Design Duro)