Лекція Олени Джеджори “Спочатку був шумер”

 • Дата
  8 Жовтня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького 127 конференц-зал
  Вартість
  100
  Зареєструватись
  Лекція Олени Джеджори “Спочатку був шумер”

  Як почалась людська цивілізація і що криється за символікою Вавилонської вежі, про що йдеться в першому в історії людства літературному творі і хто виростив перші трояндові сади, звідки походить назва «Європа» й чи насправді «хліб – усьому голова». Про це все зможемо дізнатись на першій лекції Олени Джеджори “Спочатку був шумер”.

  Як виникла спільнота? Що таке “річкові цивілізації” і «сільськогосподарська революція»? Як розвивалося давнє Межиріччя і що з їхньої спадщини було насправді “успадковане” людством? Також поговоримо про паралелі між культурами Межиріччя і трипільською культурою, насліддям давніх євреїв, античною культурою.

  Це перша лекція Олени Джеджори з курсу “Вперед до минулого”.

  Всупереч багатьом усталеним уявленням, історія – це не наука про минуле. Історія – це спосіб розуміння сучасності та уявлення власного майбутнього. Тому історію переписує кожне нове покоління. Сприйняття подій, які відбулися в далекому минулому, знання про осіб, події, трагедії, ідеї та тексти, які впливали на спільноти, може змінити і в дійсності міняє життя сучасних спільнот. Тому знати – важливо. Але знати – також і цікаво!

  Коли – 8 жовтня 19.00
  Де – Центр Шептицького, 127 конференц-зал (паркова аудиторія)
  Квитки – https://2event.com/uk/events/1536690

ІНШІ події центру