Лекція Олега Романчука “Наука батьківства”

12 Вересня
    Храм Святої Софії
    Вартість
    Безкоштовно
    Зареєструватись
    Лекція Олега Романчука “Наука батьківства”

В рамках Дні УКУ у Львові запрошуємо на лекцію Олега Романчука “Наука батьківства: чому дітям так потрібні батьки і чому так (не)просто бути батьками?”

Олег Романчук – директор Інституту психічного здоров’я УКУ та Українського інституту КПТ
    дитячий психіатр, психотерапевт центру «Коло сім’ї»

Сучасні наукові дослідження однозначно вказують на те, що людська природа вповні розкривається в нас лише тоді, коли ми ростемо в середовищі любові. Лише в контексті життєдайних стосунків безпечної прив’язаності дитина може вирости і стати не лише homo sapiens – людиною розумною, але й homo amans – людиною люблячою. Дослідження в сфері психології розвитку показують, що такого роду люблячий зв’язок з батьками дає дітям безліч благословень на усі сфери життя – вони мають більші шанси на добру дружбу і добру самореалізацію в праці і навчанні, краще психічне здоров’я, вищі показники щастя, кращі стосунки у дорослому віці, більше шансів стати колись добрими батьками своїм власним дітям і передати цю модель люблячих стосунків наступним поколінням… Отож, батьківство є неймовірно важливим – і водночас воно є таким непростим викликом, де нерідко знання, якими би ми хотіли бути батьками, розходиться з тим, як ми діємо, як батьки… Дана лекція присвячена батьківству – і огляду сучасного наукового розуміння, від чого воно залежить, як воно може бути «заблоковане», і якої підтримки можуть потребувати батьки, щоби врешті решт, ми змогли дати своїм дітям те найважливіше, що мають дати дітям батьки – крила і корені.

📌 Вхід вільний, реєстрація –

📌 Коли: 12 вересня о 16.30