Лекція Богдани Неборак “Авторське право в книжковій сфері від Гутенберга і до сьогодні: зрозуміти і використати”

8 Листопада
    Центр ім. Андрея Шептицького 403 ауд.
    Вартість
    Вхід вільний
    Реєстрація

Бібліотека Українського католицького університету та Український інститут книги   запрошують на лекцію Богдани Неборак “Авторське право в книжковій сфері від Гутенберга і до сьогодні: зрозуміти і використати”

Право інтелектуальної власності є тим фактором, що перетворює креативну діяльність на креативну індустрію. Креативні індустрії сьогодні є серед головних чинників економічного зростання й створюють нові робочі місця.

У середньому вони становлять 5,4 % ВВП країни.

Книговидавництво та література – серед головних стейкхолдерів цих індустрій.
    Чому авторське право – це складова культури і як воно підсилює літературу?
    Чому авторське право в українській літературі розпочинається з “Енеїдою” Котляревського?
    Які права належать письменникові та як їх монетизувати? Спробуємо з’ясувати на нашій лекції.

Bohdana Neborak — керівниця сектору перекладної літератури в Українському Інституті книги, юристка, журналістка, фахівець з авторського права у книговидавничій сфері. Закінчила магістратуру права Києво-Могилянської академії. Працює у жанрі інтерв’ю для The Ukrainians та Creatives, авторка спецпроекту «Книготвòрці» про головних гравців книжкового ринку України. Розробляла воркшопи з авторського права для ГО Litcentr, Litosvita. Центр літературної освіти, Літературної лабораторії Мистецький Арсенал.

Коли: 8 листопада о 17:30 год
    Де: Центр Шептицького, 403 ауд.
    Вхід вільний, але кількість місць обмежена.
    Будь ласка, зареєструйтеся: