Лекція Антона Коломєйцева “Збереження?”

 • Дата
  10 Березня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького Великий зал
  Вартість
  Вхід вільний
  Зареєструватись
  Лекція Антона Коломєйцева “Збереження?”

  Сьогодні свідоме збереження творів архітектури, містобудування та навіть цілих культурних ландшафтів стало догмою західної культури. На великих територіях міста та поза ними діють жорсткі обмеження щодо їх подальшої трансформації. Парадоксально, але така безпрецедентна увага до збереження сформованої раніше фізичної субстанції спостерігається на тілі динамічних явищ прогресу модернізації, глобалізації та переходу багатьох процесів у віртуальне середовище. Вся ця дійсність сьогодні породжує масу курйозів, маніпуляцій та фейків. Дана лекція покликана критично поглянути на поняття збереження як таке. Що про нього думали наші предки впродовж минулих століть?

  Чим відрізняється підхід до цього поняття в контексті культур Сходу? Які обмеження збереження пам‘яті накладає на розвиток та чи дійсно збереження і розвиток є несумісними та взаємовиключаючими?

  Якими можуть бути альтернативні концепції збереження? Як пильнуючи пам’ять залишатися при пам‘яті і припинити мислити штампами?

  – головний архітектор Львова, доцент кафедри архітектурного проєктування та інженерії Інституту архітектури НУ «Львівська політехніка».

  📌 Коли: 10 березня о 18.30
  📌 Де: Великий зал
  📌 Вхід вільний
  Design – Serhiy Fedynyak (Directa Design Duro)

ІНШІ події центру